Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

 

Cena mi prijde uplne nerealna, nechce se mi tomu verit.

Podívej, za kolik se prodávaly Airmany v Chronoshopu a za kolik je reálný ty starý modely sehnat dneska na Jomashopu, Ashfordu atd., to je kolikrát třetina ceny, co stávaly tady...

Upraveno uživatelem villain83
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej, za kolik se prodávaly Airmany v Chronoshopu a za kolik je reálný ty starý modely sehnat dneska na Jomashopu, Ashfordu atd., to je kolikrát třetina ceny, co stávaly tady...

Najlacnejšie na chrono 24 za 930? aj tak slušná cena týchto 720cca

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda nebo lež - to je otázka. (S obchodem nemám zkušenost)

https://www.virtucon.cz/p/eterna-automatik-1273-41-49-1363

Já jsem tam před lety kupoval první winder. Byl za bezkonkurenční cenu, osobní odběr u majitele pod barákem, vše v pohodě. Když jsem se pak po delší době ptal na další winder, protože ten můj už v nabídce neměl (při nákupu toho prvního jsem si naivně myslel, že winder na víc jak na jedny hodinky nebudu potřebovat), tak jsem se odpovědi nedočkal. Toť má zkušenost s tímhle e-shopem.

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívej, za kolik se prodávaly Airmany v Chronoshopu a za kolik je reálný ty starý modely sehnat dneska na Jomashopu, Ashfordu atd., to je kolikrát třetina ceny, co stávaly tady...

Jo. Ale tohle neni jomashop ci ashford s uplne jinejma objemama a podminkama, todle je jakejsi malej ceskej eshop.. neverim tomu, ze by je mel zdaleka nejlevneji na svete.Rad bych se pletl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem tam před lety kupoval první winder. Byl za bezkonkurenční cenu, osobní odběr u majitele pod barákem, vše v pohodě. Když jsem se pak po delší době ptal na další winder, protože ten můj už v nabídce neměl (při nákupu toho prvního jsem si naivně myslel, že winder na víc jak na jedny hodinky nebudu potřebovat), tak jsem se odpovědi nedočkal. Toť má zkušenost s tímhle e-shopem.

 

Odesláno z mého SM-G960F pomocí Tapatalk

Děkuji za informaci.

Potom prosím napište, jak jste dopadli s nákupem :). Za měsíc plánuju pořídit svůj první přírůstek (teprve začínám), takže hledám kde se dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...