Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

Ogaři, dají se k f91w koupit i kratší řemeny? Pro dětskou ruku?

Ne, už takhle je tam mikro řemínek. Ale můžeš se podívat po nějakém aftermarketu, je tam rozteč 18 mm. Ale nejsou tam stěžejky, jen vytloukací tyčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ogaři, dají se k f91w koupit i kratší řemeny? Pro dětskou ruku?

Normálně jsem ten řemínek devítiletému synkovi uříznul a upravil konec do stejného tvaru jako měl původně. Viz příspěvek #278 (nedaří se mi na mobilu vložit funkční URL). Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Nemůžu si je vynachválit. Rozhodně nejlepší hodinky na doma: Nosím je na NATO strapu a ani o nich nevím. Futra mě nemůžou nasrat ani kdyby se snažila sebevíc. Dělám s nimi všechno, včetně velkých úklidů s agresivními čisticími prostředky nebo třeba malování, sprchuju se s nimi, spím s nimi, hrabu s nimi vodním želvám do akvária. Pořád vypadají dobře. Pokud je přeci jen náhodou zruším, sáhnu do šuplíku pro rezervní a objednám za 150Kč další rezervu.

Pokud někdy pojedu někam na kole, je to jasná volba - zvláště poté, co jsem na tomto fóru prošel téma "Úrazy hodinek". ;-)

Jsou výborné při vaření (stopky, budíček).

Přemýšlel jsem, že si koupím G-Shocky, ale... Proč? ;-)

Můžu doporučit tohoto prodejce na eBay: Ta zmiňovaná zrnka prachu jsem jednak nezaregistroval, jednak - i kdyby, tak co? Hodinky od něj prošly uznávaným testem pravosti, který zde byl probírán.

post-49696-0-15701300-1506768421_thumb.jpg

post-49696-0-47059000-1506768447_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...