Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

Bůh ví, ale vypadají sakra origo :-) Perfektní ostrý tisk, ražba na dýnku odpovídá originálu, mají jen jednu barvu podsvětlení (zelenou), při zmáčknutí všech tlačítek udělají patřičný efekt, křížové šroubky jsou prořezány i na plochý šroubovák, akorát se ještě nebyly koupat.

Bral jsem je z eBay na doporučení místního kolegy:

 

Můžu doporučit tohoto prodejce na eBay: Ta zmiňovaná zrnka prachu jsem jednak nezaregistroval, jednak - i kdyby, tak co? Hodinky od něj prošly uznávaným testem pravosti, který zde byl probírán.

 

A stejně tak můžu potvrdit - buď stárnu a slepnu nebo tam ty zrnka prachu nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bůh ví, ale vypadají sakra origo :-) Perfektní ostrý tisk, ražba na dýnku odpovídá originálu, mají jen jednu barvu podsvětlení (zelenou), při zmáčknutí všech tlačítek udělají patřičný efekt, křížové šroubky jsou prořezány i na plochý šroubovák, akorát se ještě nebyly koupat.

Bral jsem je z eBay na doporučení místního kolegy:

 

 

A stejně tak můžu potvrdit - buď stárnu a slepnu nebo tam ty zrnka prachu nejsou.

 

Jo, jsou to originály. Já jsem hodinky od tohoto prodejce i otevřel :-) Je to z nějaké "pokažené" várky, v níž se vyskytují částečky prachu pod sklíčkem. Já jsem od tohoto prodejce postupně koupil (nejen pro sebe) troje. U jedněch jsem nenašel nic, u jedněch přesně jedno zrnko prachu pod sklíčkem, u jedněch vlásečnici na sklíčku :-) Takže jo, opětovně doporučuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak fakt, 24 hodin, 4 sekundy. To už mám mechaniky, co jdou přesněji :furious:

Možná by pomohlo je na noc odkládat na korunku? :lol2:

 

Tož to je fakt smůla. Je mi líto, že to takto dopadlo. Ale já mám právě teď na ruce tytéž hodinky od stejného prodejce a od pondělního večera (taky to teď měřím) udělaly necelou vteřinu do mínusu. Takže jsem opravdu doporučoval v dobré víře. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele v klidu, dal jsem dneska víc za oběd a kafe, tohle je mi naprosto jedno. Zkrátka se tímto nominovaly na hodinky pro včechno. Dostanou pořádnou čočku :-) Dílna, střelba, vlastně jakýkoliv sport...no užijou si. A až bude po nich, připlatím - koupím nějaké za dvě kila :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...