Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

všechno dobrý, ale ty zelený jsou strašný. To je spíš do rubriky Co nosí vaše děti :-)

 

No zrovna od tebe bych tohle nečekal ;-). Teď mě vlastně sere, že se mažou ty inzeráty prodaných hodinek. Byl tam popis od Casiotrona, kterej jsem si chytře nezkopíroval a text si samozřejmě pořádně nepamatuju. Alě je to nějaká starší limitka F 91W, prej se dělalo víc barev. Nicméně je to samozřejmě taková legrace, která ovšem přiměla manželka k alespoň příležitostnýmu návratu k digi.Ostatně máš asi pravdu, dětem se líběji taky, na druhou stranu synovi (má ty černý) se líbí cokoli, co má někdo jinej a dcera střídá ty svoje zlatý a stříbrný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No zrovna od tebe bych tohle nečekal ;-). Teď mě vlastně sere, že se mažou ty inzeráty prodaných hodinek. Byl tam popis od Casiotrona, kterej jsem si chytře nezkopíroval a text si samozřejmě pořádně nepamatuju. Alě je to nějaká starší limitka F 91W, prej se dělalo víc barev. Nicméně je to samozřejmě taková legrace, která ovšem přiměla manželka k alespoň příležitostnýmu návratu k digi.Ostatně máš asi pravdu, dětem se líběji taky, na druhou stranu synovi (má ty černý) se líbí cokoli, co má někdo jinej a dcera střídá ty svoje zlatý a stříbrný.

Ode mně to taky byla legrace a potvrzení toho, že to kombo všech je celkově parádní!  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsíci...
před 3 hodinami, papun napsal:

Už asi vím co si brzo koupím. Přemýšlím o nich už půl roku. Mezitím jsem utratil tisíce za všemožné jiné hodinky a pak mi má být líto dát 500,- zy tyto. to ne teda.....

Podívej se ještě na F 105 jsou lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porad vas nepustil mytus cim vic prouzku, tim lip? Mam namysli iluminator. Mel jsem f105 a byly to snad nejsvitivejsi hodinky, co jsem kdy mel. Takze pri pohledu na rozsvicene hodinky mi vypalily na sitnici skvrnu a videl jsem po zhasnuti velke kulove. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 @ggrandJak to myslíš?

No ještě z jiného soudku? Proloetěl jsem celé vlákno a já jako stará konzerva to objednal u nás za 499,- na Alze (měl jsem nějakou voucher) a myslíte teda, že to bude aspoň s tou plechovou krabičkou :D.

Jo a už se rozhřešilo jak to je s tím U pod nápisem RESIST. Na Alze je fotka a je tam napsáno JAPAN U, ale samozřejmě těch produktových fotek je pokokot. A Alza model prodává jako F91-1 a na fotce je F-91W. Ve středu to má dorazit, tak uvidíme, ale těším se, ne že ne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak. V pritmi jsou oci adaptovany na tmu a kdyz si posvitis hodinkama, kolik je hodin, tak u f91 jsi v pohode, protoze jejich dioda nesviti prehnane, jen tak, abys precetl cas. Sice to neni rovnomerne osvetleni, ale neoslnuje. U 105 je to presny opak. Rovnomerne osvetleni, ktere sviti tak moc, ze je to neprijemne se na ne ve tme divat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je fakt. 105 jsem měl a ten jejich illuminator byl extrémně silnej jako na žádných jiných. ale obecně u všech těchto nejlevnějších modulů mně hrozně vadí to ovládání, kdy nastavení času je součástí základního menu a často jsem je omylem rozšteloval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...