Přejít na obsah

Legenda F 91W


šíma

Doporučené příspěvky

Já ty svoje mám rád, takže už je do vody neberu, ale než jsem si k nim udělal citovej vztah :D, tak jsem je nechával i na plavání a všechno v pohodě :) Každopádně vzhledem k tomu, že i s poštou je seženeš za tři kila, tak i kdyby do nich náhodou nateklo, tak se zas tak moc nestane :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

popravdě jsem to ještě nezkusil ale jak jsem to tady tak četl tak se snima lidi dostanou až do 2 m :) ty je máš ? 

Vzhledem k tomu, že regulérně prošly plnohodnotným frostie testem, bez ztráty kytičky, tak bych se toho až tolik nebál. Koupání v moři, potápění, skoky do vody, tobogán, ba i sauna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu, že regulérně prošly plnohodnotným frostie testem, bez ztráty kytičky, tak bych se toho až tolik nebál. Koupání v moři, potápění, skoky do vody, tobogán, ba i sauna...

to jsem moc rád já nad nimi váhal asi měsíc a po tom co jsem se tu dočetl tak jsdem se do nich zamiloval a musel jsem si je jít koupit :) mohl bys přidat fotku svých F-91 ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když to říká Frostie tak tomu asi budu i věřit. Chci je na všechno plavání/potápění/lezení/střelba/workout .... 

Asi jste mě přemluvili!!! Hajzli ! :D

jsou to velice slušné hodinky :) elegantní lehke a takřka nezničitelné když se koukneš na youtube tak tam můžeš najít spoustu testů těchto hodinek přežili i zamrazení do ledu :) a je na ně záruka 24 měsíců :)

Upraveno uživatelem Berny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Já je taky měl, jsou super, jen na velkém zápěstí vypadají malé...jinak bych se ale ani toho koupání s nimi nebál...kdybys chtěl jistotu za ne o mnoho víc peněz, která vydrží už fakt všechno, tak doporučuji DW-290, ale ty seženeš jen na E-Bay. Sice nejsou tak známé, ale dělají je už skoro stejně dlouho jako ty F-91W :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je taky měl, jsou super, jen na velkém zápěstí vypadají malé...jinak bych se ale ani toho koupání s nimi nebál...kdybys chtěl jistotu za ne o mnoho víc peněz, která vydrží už fakt všechno, tak doporučuji DW-290, ale ty seženeš jen na E-Bay. Sice nejsou tak známé, ale dělají je už skoro stejně dlouho jako ty F-91W :-)

já mám hubenější ruku takže na mě vypadají dobře :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...