Přejít na obsah

Odhad nemovitosti


Bob

Doporučené příspěvky

Jestli to furt potrebujes, odhad pro ucel dedictvi - to nemusi delat klasickej znalec. V okresu CB a PT a CK kde se pohybuju to delam celkem bezne. Staci do meilu cislo LV o co se jedna a par fotek. Mame ISO17024 takze majitel nasi realitky to podle nejakych tabulek spocita, prdne sve razitko a je to. Bohuzel na tehle banalitach se da dost videlat, takze levnej neni. Ale pokud to nutne potrebujes... da se. Spis bych ti poradil obejit par lepsich realitek u vas a uvidis. Ja si myslim, ze do 1000kc se to sehnat da. U nas je to cca 2x tolik protoze nejchudsi lidi nejradeji utraceji za to co nemusi:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se dohodnou přímo s notářem o výši ceny nemovitosti, pokud není rozporována cena ze strany dědiců kvůli rozdělení dědictví, všichni patří do skupiny, kde jsou osvobozeni od daně dě****é, tak jde spíš o notářskou odměnu a na tu zase tak zásadní vliv výše odhadu nemá (tedy pokud se shodnete v nějakém rozsahu maximálně + - pár set tisíc).

 

jen zkouším, jestli mi to dovolí napsat slovo péro, když mi to anglický překlad uvnitř toho slova vypípalo   :lol2:

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pero evidentne jde, ale treba takovej mobydick uz ne :-)))

No prave ze ta moje notarka chce odhad od znalce, pripadne od renomovany realitky - coz nevim teda ktera je renomovana a ktera ne ... Rozpor nebude protoze jsem na to sam ...

 

Edit : aha tak ten zrovna jde :-)

Upraveno uživatelem Bob123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pero evidentne jde, ale treba takovej mobydick uz ne :-)))

No prave ze ta moje notarka chce odhad od znalce, pripadne od renomovany realitky - coz nevim teda ktera je renomovana a ktera ne ... Rozpor nebude protoze jsem na to sam ...

 

Edit : aha tak ten zrovna jde :-)

 

Nojo, tak je to holt fíča, to s tím nic nenaděláš. Jinak na stránkách každého okresního soudu najdeš seznam odhadců a pokud bys chtěl tu nemovitost po skončení řízení prodat, tak budeš ten odhad stejně potřebovat.

 

teď jsem to očůral  :clap:

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se musim opravit, ty cca 2000kc plati.

Ale jak jsem dnes na nekolika mistech i od Boba123 zjistil, jinde chteji klidne i 3-4000kc.

Trosku jsem nasemu majiteli krivdil, taky ho zajimaji hodinky, snad tu neni regnutej:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...