Přejít na obsah

Prim Aeskulap


Doporučené příspěvky

Mě by se líbilo standardní číslo, pak / a 12 /celkový počet kusů. A ten doktorskej znak by mi nevadil, i když doktor nejsem....Podporuji zakoupit dýnka nová, a souhlasím s tím vyhnout se pocitu zbastleniny.Financ: mám v blízkém výhledu taky hodinky snů, celkem je to jen asi kolem třiceti kousků.....

Ja jsem skromny kluk, me staci jedny. I tak da docela fusku nasetrit z kapesnyho kazdy rok kiloapul na hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 Tak mi z Eltonu dorazil rozpočet , vypadá to zatím na cenu - zaokrouhluji na stovky- 9100 káčé. Asi by stálo za to dořešit to dýnko. Návrhy sem!

 

Rybízi, mně se to el na konci mýho jména docela líbí :eek:

 

Ještě, že tam nenapsal Strašpytel :lol2:  Jaký je zhruba časový harmonogram, zejména co se dodání strojku týká?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě, že tam nenapsal Strašpytel :lol2:  Jaký je zhruba časový harmonogram, zejména co se dodání strojku týká?

Ještě to trochu potrvá. Strojky je potřeba sehnat a vyservisovat  u dobrého hodináře, jak  budem komplet, zašlem strojky, obdržíme zálohové faktury (polovina ceny)a jak budou mít všichni zaplaceno, tak to v Eltonu spustí. Pokud nebude nějaký stroj v dobrém stavu, řeší se to individuálně. Standardní doba na renovaci je  cca 3-5 měsíců. Pak doplatíme zbytek při převzetí hodinek. Financi, už jsi to takhle zařizoval. Zapomněl jsem na něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....za dýnko s lékařským logem připlatím, bude to nezaměnitelné a ucelené.

 

souhlas

 

 

....

 

...Podporuji zakoupit dýnka nová, a souhlasím s tím vyhnout se pocitu zbastleniny.

 

 

a pokud jdu do takové limitky, chtěl bych, aby byla v podstatě nová.

 

průhledný dýnko nemám ani odvahu navrhovat i když ho mám rád:-)

 

a safír asi k ceně taky ne ale kdyby šlo připlatit za něj tak bych to bral :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dýnko se znakem se mi takhle docela líbí, jen před letopočet a nebo před číslo bych vložil L.E. (limitovaná edice), aby bylo jasný že je jich málo.

 

Dýnko je naklapávací. Průhled bych nedoporučoval, i kdyby ho nabízeli. Okýnko  je vychytávka kterou taky miluju, ale patří na šroubovací dýnka.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mne podrž, ještě si ani nevyzvednu prímečky se lvem a už se prodává obšleh s hadem !!! :D :D

 

Pojmenoval bych je aeskuláb - aeskulap by měl být chronograf, ne?

 

Vypadají báječně, skoro bych řekl první primky, kde opradu dobře sedí to olbřímí logo, dýnko s hadem je čupr, jen bych nápis vycentroval podle hada. Z tohoto úhlu podledu by možná bylo lepší vypustit to l.e., aby PRIM bylo symetricky k 2013, ale nebudu se do toho míchat :D

 

Pro doktorský naprostá povinnost !! Traktorky se na aeskulap i ostatní jiné, než hodinové stupnice, bezva hodí, jak mají tu hodinovou oddělenou na vnější okraji, takže si myslím, že podobné utěšené limitky budou ještě přibývat. Já třeba očekávám geograficko-navigátorskou limitku se stupnicí v grádech, telemetrickou pro meteorology ....

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...