Přejít na obsah

Prim Aeskulap


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 343
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dat to na skosene kraje nejde, je to dane technologii ryti. Muselo by se to gravirovat a cena by sla o cca1800 nahoru.

Tuhle cesticku jsem uz proslapal pri tvorbe puvodni limitky.

takže se to pálí laserem? mno já nevím jak je to s odolností. za pár let je nápis v čudu. nechával jsem pálit nedávno do termohrnků a nějak stabilně to nevypadá. pokd je to jen o 18 stovkách tak si rád připlatím za rytí fyzické než laser

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...a co dát to L.E. dolů před číslo?  Nějak by mi to přišlo logičtější.

 

Z hlediska logiky je nejsprávnější podle mne ta poslední verze, která říká, že se jedná o hodinky výrobce Prim, model Aeskulap a jde o limitku z roku 2013. Dole je již jen pořadové číslo a celkový počet, možná by tam mohla být ještě zkratka Nr. respektive č. když se jedná o české hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 1. Financ

 2. Nodus

 3. Mischa       dýnko 7

 4. SCIFI

 5. Kejklik

 6. JR_2010

 7. Kerob

 8. Borodov

 9.

10.

11. Rybiz       dýnko 7

12. Straspol   dýnko 7

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přátelé jedna podlě mě zásadní otázka. když už tam je rok 2013 což je podle mě i zbytečný tak nemělo by na dýnku být Prim Aeskulap 2013 L.E. ?

 

Dávat rok až za L.E mi přijde špatně protoře tahle limitka se jmenuje P E 2013 a LE je jen info že to je LE takže já jsem pro variantu klidně 7 ale prohodil bych LE a rok.

 

Co vy na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přátelé jedna podlě mě zásadní otázka. když už tam je rok 2013 což je podle mě i zbytečný tak nemělo by na dýnku být Prim Aeskulap 2013 L.E. ?

 

Dávat rok až za L.E mi přijde špatně protoře tahle limitka se jmenuje P E 2013 a LE je jen info že to je LE takže já jsem pro variantu klidně 7 ale prohodil bych LE a rok.

 

Co vy na to?

 

O.k., dávám plénu k diskuzi

 

post-14724-0-37100800-1369816254_thumb.jpg

 

a zde aktualizovaný souhrn

 

post-14724-0-72788000-1369816295_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...