Přejít na obsah

TUTIMA FLIEGERCHRONOGRAPH 1941


Doporučené příspěvky

Neprodávej je, chyběly by Ti dříve či později ;) Raději poctivě ukládej do prasátka a našetři na Zenith/Omega.

Mě Expy stále drží, pořídil jsem si v poslední době i jiné hodinky, ale ten manuální hladký nátah ?oversized crown? mi chybí. Zeppelin mi to připomíná, ale ta kvalita a přesnost 3133 oproti 7760 se nedá srovnat a velikost 38 mm je prostě fajn...

(Edit. nemluvě o tom, že stále přemítám, že bych si je zpět pořídil :D, ale už mám nějak plno)

Upraveno uživatelem wolfesh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 123
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Fotky slabšie, zážitok obrovský. Som si splnil malý sen a preletel sa na "ešúse". Delfín je nádherné lietadlo a pre všetkých ozajstných stíhačov vstup do klubu prúdových mašín. Pán pilot je bývalý strážca neba na Migu 21 a po mojich uisteniach, že je všetko ok, mi trošku naložil. Ten krásny budík je g meter, netreba pripomínať, že som si ho zamiloval a veľmi sa mi to páčilo. :) Fotky hodiniek krajšie nie sú, bo to všetko išlo strašne rýchlo.  A ja som sa uistil aké krásne by bolo byť stíhačom. Po pristátí som mal hubu od ucha k uchu a nechcelo sa mi z tej mašiny ísť von. Proste nádhera. Inak pekne vidno prácu echt pilotiek, luneta meria čas od nahodenia a stopky čas letu :) Tož, terazky som zas na zemi a kukám stále do hora, na modré nebo, ostatne ako vždycky :) Odporúčam. Všetkými desiatimi.....

 

post-18856-0-77127400-1555711475_thumb.jpg

post-18856-0-00217500-1555711495_thumb.jpg

post-18856-0-74661900-1555711508_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsíci...

Včera bolo podvečer vonku krásne. Tak som sa vybral na najkrajšie letisko. Očová je pre mňa brána do vzduchu a mám to tu za tie roky rád. Je tu pekná príroda a pri včerajšom západe slnka bola ako z rozprávky. Tak som sa vyškriabal na kopec a kochal sa lietadlami a prírodou. A tak teda v pozadí LZOC, moja už pomaly retro Yamaha a Tutima :)

post-18856-0-46491000-1566208706_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...