Přejít na obsah

Fotka

Turbillon = Turbine + Tourbillon

Perrelet Turbine Tourbillon

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
15 odpovědí na toto téma

#1 IntoPicture

IntoPicture

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 486 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Vídeň / Praha

Publikováno 29.květen.2013 - 10:08

Nebo prostě Turbine s turbem... Jak mám Turbine rád, tak tohle si podle mě mohli klidně odpustit, ale kupce si najdou. 3 verze, limitka 60 kusů (20 od každé).

1007_585307111500753_229555404_n.jpg

To Turbine Helvetia je jiné kafe: http://www.turbinepe...urbine-helvetia

Tento příspěvek byl upraven od IntoPicture: 29.květen.2013 - 10:13

#2 shag

shag

H

• Member_50
  • 2 729 příspěvků(y)

Publikováno 29.květen.2013 - 12:03

Pecka, mne sa pacia...

Vložený obrázek
"Jednou to bylo vo chlup. Ten chlap se jmenoval Homer, vazba přes dva metry, pracky jak lopaty, ten když na vás kouk, tak jste zalez. A vlasů měl - no nejmíň na tři paruky!"

#3 Jsilver

Jsilver

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 265 příspěvků(y)
  • Bydlí:Prague
  • Fanoušek značky:Omega, IWC, Breitling, Panerai

Publikováno 29.květen.2013 - 12:43

Jsou hezke, turbo je turbo

#4 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 686 příspěvků(y)

Publikováno 29.květen.2013 - 20:02

Hm,Festina group se snaží,nevíte někdo cenu?Perrelet má tyhle kousky vymazlený.

Time is Life.   Watchesfan Gallery

#5 Chorche

Chorche

Megazávislák

• Member_50
  • 4 761 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 29.květen.2013 - 20:06

Mě obecně Turbine moc nebere, ale tohle je pecka!

Současnost: Raymond Weil Freelancer Chronograph Automatic, Omega Genéve vintage
Minulost:
Edox Class 1 Automatic Diver, Tag Heuer Formula 1 Chronograph, Edox Les Vauberts Retrogade Chronograph, Suunto M5+, Oris Artelier Date, Eterna Kontiki Chrono Quartz PVD, Suunto t4d, Archimede Arcadia,Casio G-Shock Mudman, Hamilton Khaki Field Automatic, Seiko SKX007, Fortis B-42 Flieger Day-Date, Glycine Combat SUB Automatic 3863.196N, Hamilton Valiant, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Arctos Nato Felduhr, Seiko SKX007, Hamilton Khaki Navy GMT, Seiko Alpinist SARB059, Doxa Aquaman, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Eterna Airforce II, Seiko SRP234 Limited Edition (Tuna Monster), Oris Frank Sinatra Date, Certina DS First Titanium, Hamilton Jazzmaster Auto Chrono H326160, Tag Heuer Aquaracer Automatic 300m (WAB2010.BA0804), Fortis Flieger 595.11.46.3, Oris Classic Date, Seiko Baby Monster, Seiko Spirit SCVS003, Fortis Flieger 595.10.46, Stowa Antea Creme, Fortis Professional Pilot, Hamilton Khaki King, Seiko SKX007

#6 flivver

flivver

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 330 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 30.květen.2013 - 00:10

Turbo neturbo, nejaké sú divné, asi som moc konzerva.

Inak ma už dosť nasierajú súčasné rendrované produktové videá, kde sa veľkou rýchlosťou poskladá hromada súčiastok do neuveriteľne hi-tech výrobku, kamera to párkrát obletí po orbite, objaví sa pár kecov o niečom úžasnom... Potom to človek vidí v skutočnosti a ani si to nevšimne. O "fotografiách" platí to isté.

Seiko SRP455, Mühle-Glashütte Marinus GMT, Mühle-Glashütte 29er Big, Casio DBC-32, Luminox A.3001, Moscow Classic Aeronavigator Alarm
Slnko by malo svietiť v noci, cez deň je svetla dosť. McStinger

#7 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 686 příspěvků(y)

Publikováno 30.květen.2013 - 11:49

Turbo neturbo, nejaké sú divné, asi som moc konzerva.

Inak ma už dosť nasierajú súčasné rendrované produktové videá, kde sa veľkou rýchlosťou poskladá hromada súčiastok do neuveriteľne hi-tech výrobku, kamera to párkrát obletí po orbite, objaví sa pár kecov o niečom úžasnom... Potom to človek vidí v skutočnosti a ani si to nevšimne. O "fotografiách" platí to isté.

Vítej ve světě reklamy a propagace.Mně se právě naopak ty videa líbí,když ten výsledek už tak neoslnˇuje.

Time is Life.   Watchesfan Gallery

#8 StanoBare

StanoBare

Megazávislák

• Member_50
  • 2 686 příspěvků(y)

Publikováno 30.květen.2013 - 16:26

No práve, že v tom rendrovaní sa na efekte fajne pridá, do toho dramatická hudba...zase na druhú stranu, kde uvidíš prehliadku vnútorností a napokon aj funkcií? Z tohto pohľadu je scénar rovnaký. Ale teraz som si spomenul na jednu nádhernú reklamu IWC, Lange (?) s rukami kúzelníka.

Takéto multihybné hodinky by trebalo vidieť na vlastné oči, či to spolupracuje, alebo vylučuje (aj napriek priehľadným listom turbíny).

#9 sicq

sicq

Učedník

• Member_50
  • 105 příspěvků(y)

Publikováno 16.červen.2013 - 23:19

dnes jsem zabrouzdal na web koskomu a našel tam omylem asi desítku různých perrelet turbín s různě vzorovanými číselníky... třeba "turbine erotic" a podobné šílenosti... zlatý turbillon...

no time toulouse!

#10 BBeginner

BBeginner

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 9.květen.2014 - 22:06

dnes jsem zabrouzdal na web koskomu a našel tam omylem asi desítku různých perrelet turbín s různě vzorovanými číselníky... třeba "turbine erotic" a podobné šílenosti... zlatý turbillon...

Taky jsem pri hledani natrefil na tohle zverstvo.) Prijde mi to spis vhodny pro japonsky trh s tim stylem ala Manga.. ale proti gustu ..Docela bych se podival na prodejni cisla v Cr,kolik "fajnsmekru" se najde..

#11 Guest_maxipesfik_*

Guest_maxipesfik_*
  • Guests

Publikováno 9.květen.2014 - 22:17

první Turbíny co se mi líbí

#12 Kid_A

Kid_A

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 10 267 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 12.květen.2014 - 21:21

neni skoda to super turbo "zabit" turbinou?

#13 digiMonster

digiMonster

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 84 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava - Slovensko
  • Fanoušek značky:Omega,Oris,Zenith,Ball... je toho veľa :D

Publikováno 15.leden.2015 - 10:36

vyzeraju parádne :) najskôr sa mi tie ich Turbíny nepáčili ale postupom času začínam meniť názor  jedny si sa raz snád zoženiem ;)

#14 Romič

Romič

Učedník

• Member_50
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 28.březen.2015 - 21:01

Výborná věc!!!

#15 rahhan

rahhan

Učedník

• Member_50
  • 191 příspěvků(y)
  • Bydlí:Sever

Publikováno 17.červenec.2015 - 19:00

Jeden z povedených kousků od Perreletu je First Class Open Heart s In-house P - 391 a First Class s In-house P - 321,oba průměr case 42,5mm,elegantní klasika s moderním nádechem.Pěkná práce!

Přiložený soubor (y)

#16 deff

deff

Učedník

• Member_50
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 2.prosinec.2015 - 11:14

"turbíny" mě baví, super machanismus, ale je to podobná obchodní strategie jako u Hublotů - jeden model a nasekat 1000 "obarvičkovaných" variant... věcná škoda :-/

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:Perrelet, Turbine, Tourbillon