Přejít na obsah

Turbillon = Turbine + Tourbillon


IntoPicture

Doporučené příspěvky

Nebo prostě Turbine s turbem... Jak mám Turbine rád, tak tohle si podle mě mohli klidně odpustit, ale kupce si najdou. 3 verze, limitka 60 kusů (20 od každé).
 
http://www.youtube.com/watch?v=AqBtLhapqyo 

 

1007_585307111500753_229555404_n.jpg
 

 

To Turbine Helvetia je jiné kafe: http://www.turbineperrelet.com/turbine-helvetia

Upraveno uživatelem IntoPicture
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turbo neturbo, nejaké sú divné, asi som moc konzerva.

 

Inak ma už dosť nasierajú súčasné rendrované produktové videá, kde sa veľkou rýchlosťou poskladá hromada súčiastok do neuveriteľne hi-tech výrobku, kamera to párkrát obletí po orbite, objaví sa pár kecov o niečom úžasnom... Potom to človek vidí v skutočnosti a ani si to nevšimne. O "fotografiách" platí to isté.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turbo neturbo, nejaké sú divné, asi som moc konzerva.

 

Inak ma už dosť nasierajú súčasné rendrované produktové videá, kde sa veľkou rýchlosťou poskladá hromada súčiastok do neuveriteľne hi-tech výrobku, kamera to párkrát obletí po orbite, objaví sa pár kecov o niečom úžasnom... Potom to človek vidí v skutočnosti a ani si to nevšimne. O "fotografiách" platí to isté.

Vítej ve světě reklamy a propagace.Mně se právě naopak ty videa líbí,když ten výsledek už tak neoslnˇuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No práve, že v tom rendrovaní sa na efekte fajne pridá, do toho dramatická hudba...zase na druhú stranu, kde uvidíš prehliadku vnútorností a napokon aj funkcií? Z tohto pohľadu je scénar rovnaký. Ale teraz som si spomenul na jednu nádhernú reklamu IWC, Lange (?) s rukami kúzelníka.

 

Takéto multihybné hodinky by trebalo vidieť na vlastné oči, či to spolupracuje, alebo vylučuje (aj napriek priehľadným listom turbíny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsících...

dnes jsem zabrouzdal na web koskomu a našel tam omylem asi desítku různých perrelet turbín s různě vzorovanými číselníky... třeba "turbine erotic" a podobné šílenosti... zlatý turbillon...

 Taky jsem pri hledani natrefil na tohle zverstvo.) Prijde mi to spis vhodny pro japonsky trh s tim stylem ala Manga.. ale proti gustu ..Docela bych se podival na prodejni cisla v Cr,kolik "fajnsmekru" se najde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...