Přejít na obsah

Co koupit? Sinn 104 st sa nebo Halios Tropik SS


Bob

Doporučené příspěvky

Tak mam dilema, chtel bych koupit hodinky do 1000 Eur, a zaujaly me dva modely, Sinn 104 st sa ktery je az zazracne podobny limitce ktera zanikla nebo Halios Tropik SS coz jsou designove velice povedene neokoukane hodinky?

 

http://www.chronoshop.cz/rada-104/sinn-104-st-sa

post-22496-0-13824500-1369918192_thumb.jpg

 

http://www.halioswatches.eu/web-store/halios-watches/p-1/200501--tropik.html

 

post-22496-0-84457800-1369918246.jpg

 

Ach jo to jsou starosti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako estetičtější se mi jeví HALIOS. Suma sumárum jsem ovšem pro koupi Sinn 104. Německá výroba + pružný servis. Nicméně bych ještě alespoň rok počkal, jaké deriváty modelu 104 firma Sinn představí. Chronographů mají mají plno a snad si uvědomili, čeho si trh žádá.

Upraveno uživatelem PhoeniX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na hlasovani jsem nepomyslel :-( slo by pridat dodatecne? Na Sinn mi vadi jen ze vlozka lunety bude nachylna k poskrabani, jinak me vsechno ostatni pritahuje k Sinn

Chronografy nechci, nejak se mi posledni dobou nelibi

Upraveno uživatelem Bob123
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sinn

+ sellita,

+ spracovanie, tvar puzdra a celych hodiniek 

+ antimagneticke

+ obojstranny AR

+ moznost objednat aj tah

- nepacia sa mi rucicky a leskle puzdro

- countdown luneta

Halios

+ nadherny jednoduchy a nadcasovy cifernik

+ klasicka luneta

- puzdro ma netradicny (divny) tvar

- myiota

- iba vnutorny AR

 

Osobne by som asi vybral Sinn, pridu mi tie hodinky o kusok komplexnejsie a dotiahnutejsie, predsa len je to klasika... pozri na tuto foto, tym hodinkam snad neni co vytknut ;)

 

post-22327-0-27865900-1369920481_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha ty lunety ze to ma opacne jsem si ani nevsiml, ten oboustranny AR mam spis jako - , jinak se vsim souhlasim, plus pro Halios je predpokladana cena o cca 200-250 Eur nizsi, ale zase servis a historie firmy a chronoshop.cz hraje samozrejme pro Sinn

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt ze ja si nastavim vrsek lunety do casu ktery chci a pak cekam az tam minutovka dojede, takhle to bude asi prijemnejsi a vic logicky

No tak vidíš, ty už to vlastně děláš tak, jak tahle luneta funguje. A anžto znám tyhle Sinny v chronu, jsou to krásný hodinky a byť se to nezdá, vintážně v reálu až tak nevypadají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokial odpocitavacia luneta na nule "nepipa", v podstate plni rovnaku funkciu ako klasicka, je to len o zvyku si myslim... skor by ma zaujimalo, ci je obojsmerne otocna, nestudoval som tie hodky detailne... ak hej, videl by som to ako velku vyhodu pre bezne pouzitie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...