Přejít na obsah

Android Alien


varjag

Doporučené příspěvky

nene:-)

 

Taks mě donutil kouknout se přímo do filmu a.....ten trubka má takové nějaké šedé nebo co,jak je to všechno točené trochu v surrealistickým světle... Není to ani černý, ani modrý. Když se koukneš na mojí fotku v krabičce, taky se zdají taky šedý. Ale ruku do ohně bych za to teda nedal:-)))

 

Ale ty modrý bulvy pořádně vyvaleně čuměj, jak poznamenal "Tower of pover"

 

Takže má modrý a basta :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci tě zklamat, ale měl černé. Než jsem si je kupoval tak jsem to dlouho študoval:-)

 

attachicon.gifandroid.jpg

 

 

edit: přidání fotky

Neboj, mě nezklameš :-)

 

Tu fotku samo znám, dokonce jsem jí se už nahoře dával taky. Jenže zas v jiné části filmu (třeba jak vyslýchá tu upálenou) vypadají víc modře. Nebyl jsem si tenkrát jistý, tak jsem šel do těch co se mě víc líbily. No, ale nic, myslím, že Baleovi by jsme udělali radost oba ne? Každopádně jsi první o kom vím že je má kromě mě :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta fotka je právě z toho výslechu.

sice je to asi trapárna, ale je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů:-)ale to už je trochu OT.

nicméně ty hodinky byly výráběný dodatečně, protože se po nich po filmu strhla velká sháňka. Ve filmu účinkovali hodinky bez nápisu na ciferníku a i ty byly jeden čas v prodeji. Ale bylo jich málo a až pak se začli vyrábět ty s nápisem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta fotka je právě z toho výslechu.

sice je to asi trapárna, ale je to jeden z mých nejoblíbenějších filmů:-

 

No trapárna to teda nie je! Je to pre mňa jedna z naj antiutópií. Iste, sú i lepšie ako Matrix tetralógia, V for Vendetta, Gattaca...ale Equilibrium bolo na rozdiel od vyššie menovaných brané ako čisté B-éčko, ale i tak prekvapilo :-

 

Jo, inak nejaký shop, kde ste niekto kúpili nejaký merch Equilibrium? dík :-)

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...