Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

inac dnes som sa trosku hral s objednavkou na https://watchunique.com/ a ked som si objednal hodinky  s plnym dynkom a dokupil som si extra prehladne tak ma to dokopy stalo ako keby som si kupil len hodinky s prehladnym spodkom. tak neviem ci sa neoplati kupit obycajne hodinky s plechovym krytom a k tomu dokupit prehladny spodny kryt ked je to za tu istu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ten jim sluší.

Jak jsi na tom s přesností?

Takový veci ja nemerim :) Jak budou par dni na ruce v kuse, tak se na to mrknu. Ale nějakej velkej výkyv jsem nepozoroval. Nejsem z těch, kteří by s +/- 5s běželi k hodináři :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takový veci ja nemerim :) Jak budou par dni na ruce v kuse, tak se na to mrknu. Ale nějakej velkej výkyv jsem nepozoroval. Nejsem z těch, kteří by s +/- 5s běželi k hodináři :)

moja rec, moja rec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moja rec, moja rec :)

Až budu chtít ?dokonalou? přesnost, koupím si radio casia (zatím mám jen jedny tough solar a jedny na baterku). Já se za tím neženu. Vždy mne fascinuje, když vidím, jak někdo kvůli 3s nechá otevřít naprosto funkční stroj. Navíc toho mám tolik a skoro vše co mám v podpisu točím na ruce, aspoň na pár hodin týdně, že bych buď musel mít winder na 40ks, nebo vším chodit třepat / točit korunkou. Už jsem si zvykl, že je pro mne rituál vzít hodinky, zatřepat, nastavit, zatočit, nasadit a tradá. Dřív mně to štvalo a co bylo v ?úzké rotaci? se vrtělo na pár windrech, ale dnes jsem vyhodnotil, že je lepší je nechat spát, stejně se na tu ruku dostanou minimálně jednou za 14 dní a aspoň si je víc užiju, když je manuálně rozjedu. Jinými slovy a proč to píšu - sice mám stažený aplikace a mohl bych si hrát s měřením do Aleluja, ale tak nějak mně na hodinkách víc bere ?celkové vyznění?, než to, kolik SEC denně udělají. Až to bude ?na servis?, tak tam půjdou.

 

Takže Seagull co tak koukám je naprosto v mé toleranci, žádnej úlet o minutu / den se nekoná (toho bych si už všiml), navíc ho rotuju, natahuju kdy mne napadne, nebo když zrovna nejde, nenatahuji do plna atd atd. Nejsem tudíž schopen ohodnotit přesnost, ale kdybych musel, uvedl bych dostatečná - a teď nemyslím za 4. Za ty ?love? zlatý, hlavně ten ?feeling?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje každodenní nerezový Igeny budou muset k panu doktorovi a tož jsem na přechodnou dobu nasadil Seagully, ať se chvíli proběhnou (proletí.) Zjišťuju, že dělají patnáct vteřin do plusu za den. U mě dobrý!  :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Dlouho to trvalo, ty 39 jsem měl cca před 3-ma lety a jak jsem je pustil, tak se mi stýskalo ( ale neodhodlal jsem se koupit si nové, tak jsem musel otravovat stávající majitele a doufat, že budu dostatečně otravnej a někdo podlehne ). A povedlo se.

39 jak jsou menší, tak vypadají lépe zpracované ( ale je to fakt jen tou velikostí ). 42 jsou na mou ruku lepší a stydět se za ně rozhodně nemusím. Je to raritka a já ji prostě mít musím :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem naopak radši těm menším. Na velký hodinky nejsem zvyklej (taky jich mám jak šafránu) a na ruce mi tak trochu překážejí, ruku mám cca 18cm a spíš lovečák.. A jak píšeš - jsou to zvláštní hodinky, jakých moc k vidění není, a ne-li hezký, tož zajímavý určitě. Jen by nemusely být tak vysoký, ve tvé velikosti se to ztratí, u 39mm je to znát.

P.S. Na druhou stranu kdo se dneska zajímá o hodinky na něčí ruce, že...? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Folie sejmuta a stále na ruce. Zjišťuju, že absence data zas není tak hrozná :-).

Tak to je v prdelici Martin si kupil hodinky bez datumovky a wr min 200m. To je koniec sveta

Sorry, kamo, musel som. Nech ti sluzia.

 

Odoslané z PMT3418_4G pomocou Tapatalku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...