Přejít na obsah

Fotka
- - - - -

SEA-GULL 1963

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
235 odpovědí na toto téma

#201 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 841 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Žilina, SVK
  • Fanoušek značky:Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest

Publikováno 7.březen.2019 - 09:51

Stárnu a tím i moudřím 2:

Nechcem ta sklamat, ale to neprichaza spolocne

Odoslané z PMT3418_4G pomocou Tapatalku

OrientStar Retrograde Automatic, Prim Linea 40, Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E., Ventus Northstar N-1 Fiery Orange

#202 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 14 544 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 13.březen.2019 - 11:43

Stále je mám a stále spokojen. Ta 42 je na nošení ideál a i ten hadr beru na milost :-), je pohodlnej.

Přiložený soubor (y)

#203 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 841 příspěvků(y)

Publikováno 30.březen.2019 - 07:21

Stále je mám a stále spokojen. Ta 42 je na nošení ideál a i ten hadr beru na milost :-), je pohodlnej.

ved to nema ani datum a ani wr ide to s tebou z kopca

OrientStar Retrograde Automatic, Prim Linea 40, Vratislavia Conceptum Heritage Chrono L.E., Ventus Northstar N-1 Fiery Orange

#204 MarekR

MarekR

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 78 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:JLC lover, Rolex fanboy a všeobecná chronocuchta

Publikováno 8.květen.2019 - 15:37

Do Tianjinu jezdím na služebky už 3 roky, tak jsem si taky pořídil něco místního na památku =D15bd82497c7ac9702f4b6b390bea4abb.jpg

#205 colommbo

colommbo

stále na začátku...

• Member_50
  • 2 311 příspěvků(y)
  • Bydlí:v úrodném Polabí
  • Fanoušek značky:Omega - nejen na zápěstí, i na čtyřech kolech
    a taky původní Primky

Publikováno 8.květen.2019 - 17:03

Koukám, že zkrátili ručky, šetří se už všude...  :)

Jestliže se člověk hádá s blbcem víc jak půl minuty, hádají se už dva blbci. Jan Werich

#206 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 14 544 příspěvků(y)

Publikováno 8.květen.2019 - 18:53

Vítej, jsou parádní, sám je občas nosím taky.

#207 Dreak

Dreak

Učedník

• Member_50
  • 167 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko, Prim

Publikováno 11.červen.2019 - 15:38

Lidi poraďte mi, já teď si chci ty hodinky koupit ale nemůžu se rozhodnout kde, někde je to levnější někde dražší, někde je to takový průměr někde s průzorem někde bez. Ideálně bych to koupil z poljot24.de, ale tam mají do 17 dovolenou. Tuším je to tady docela ověřený obchod, ale třeba na tom watchunique to mají daleko levněji (jakkoliv se s tou cenou počítá u hodinek bez safíru na dýnku) někdo tady teď psal že si tam s tím hrál, máte někdo zkušenosti s tím obchodem nebo třeba s nějakým prodejcem na ebayi?

#208 Roman-ZA

Roman-ZA

Megazávislák

• Member_50
  • 3 841 příspěvků(y)

Publikováno 11.červen.2019 - 21:04

poljot24.de ti mozem jedine doporucit. maximalna serioznost a ustretovost. hodinky mi poslal este skor, ako sa ja vobec zaplatil. 

#209 Tristan123

Tristan123

Začátečník

• Members
  • 18 příspěvků(y)

Publikováno 22.červenec.2019 - 15:18

Ja som kupoval tu a  nemal som ziaden problem. Do 7 dni  mi prisli.

https://www.watchuni...3-original.html

#210 mates94

mates94

Začátečník

• Members
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 9.listopad.2019 - 16:28

Nezbavujete se někdo těch větších? Nemůžu je dostat z hlavy :-D

#211 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 14 544 příspěvků(y)

Publikováno 12.listopad.2019 - 18:19

Nezbavujete se někdo těch větších? Nemůžu je dostat z hlavy :-D

Vykašlal bych se na to a koupil nové. Není to žádná drahota.
Já je pak koupím, až tě omrzí :-).

#212 Zz0iD

Zz0iD

Začátečník

• Members
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 31.leden.2020 - 11:08

Tak se hlasim do klubu :)

Dlouho byli ve wishlistu, ale nejak sem se nemoh rozhoupat... az Ali madness 11/11 a nabidka za 140 USD me presvedcila, ze neni na co cekat... 

Bral jsem 38mm s akrylem a pruhledem - nejak mi prijde tahle verze pohledove nejhezci (z vrchu, boku a i zespod)

Prisli prekvapive v prijemne krabicce (a prekvapive bez vypalneho) s krasnou brozurkou seagull strojku a s nahradnim "kozenym" remenem, ktery i s natem sel rovnou do kopru.

Takze jakmile jsem si spichnul remen podle sveho (futrovana kozina s kremovym sitim) tak uz skoro neslezou z ruky :)

Prvni a vsechny dalsi dojmy v podstate nejlepsi mozny - to mnozstvi ruznych barev a odlesku me porad neomrzelo

tak at jenom nepindam tak jeste par fotek

Přiložený soubor (y)

Moje fotogalerie - Zzho zacatky

#213 5etter

5etter

Chronovocas

• Member_50
  • 3 615 příspěvků(y)
  • Bydlí:okolí Brna
  • Fanoušek značky:hodinky do 5000Kč

Publikováno 31.leden.2020 - 12:06

Krásný, řemen se ti povedl. Sám jsem po nich dost dlouho koukal, ale nikdy se nerozhoupal.
     moje chlubicí vlákno          neserte5ettera@email.cz          moje reference

Prim Sport II      Seiko 5 7009-3170      Seiko 5 6309-5220      Seiko 5 SNK543      Casio W-59      Seiko SKX781K3 "Orange Monster"      Seiko 7002 "Pepsi"           Montana 7-Melody Chrono     Seiko SNDF93 "Panda"     Seiko SKX009     Orient Ray     Восток Амфибия     Seiko 5 DX     Bulova 96B230 "Military"     Seiko 5 SNXS77    Casio A158W     Casio B640W     Seiko A259     Seiko A914     Seiko A939     Casio W-35 Marlin     Seiko 5 SNK357      Casio G-SHOCK GW-M5610     Электроника 1     Seiko 5 SNK361     Seiko 5 SNK355     Poljot 3133     Citizen Promaster NY0040     Casio F-91W     Casio AE-1000W     Casio AE-2000W     Seiko 5 SNK381     Christopher Ward C60 Trident Bronze Pro 600     a k tomu různé primky a jiné hodinky po příbuzných

#214 colommbo

colommbo

stále na začátku...

• Member_50
  • 2 311 příspěvků(y)
  • Bydlí:v úrodném Polabí
  • Fanoušek značky:Omega - nejen na zápěstí, i na čtyřech kolech
    a taky původní Primky

Publikováno 31.leden.2020 - 12:11

Málo se houpeš...  :)  A řemen je pěknej a k hodinkám pasuje!  :smile_anim:

Jestliže se člověk hádá s blbcem víc jak půl minuty, hádají se už dva blbci. Jan Werich

#215 AKUC

AKUC

Megazávislák

• Member_50
  • 2 494 příspěvků(y)
  • Bydlí:Komárno, SK
  • Fanoušek značky:SWISS MADE, SEIKO

Publikováno 31.leden.2020 - 19:42

Tak se hlasim do klubu :)

Dlouho byli ve wishlistu, ale nejak sem se nemoh rozhoupat... az Ali madness 11/11 a nabidka za 140 USD me presvedcila, ze neni na co cekat... 

Bral jsem 38mm s akrylem a pruhledem - nejak mi prijde tahle verze pohledove nejhezci (z vrchu, boku a i zespod)

Prisli prekvapive v prijemne krabicce (a prekvapive bez vypalneho) s krasnou brozurkou seagull strojku a s nahradnim "kozenym" remenem, ktery i s natem sel rovnou do kopru.

Takze jakmile jsem si spichnul remen podle sveho (futrovana kozina s kremovym sitim) tak uz skoro neslezou z ruky :)

Prvni a vsechny dalsi dojmy v podstate nejlepsi mozny - to mnozstvi ruznych barev a odlesku me porad neomrzelo

tak at jenom nepindam tak jeste par fotek

Pekné sú, gratulujem a tiež o nich už dlho uvažujem ... :rolleyes:

Seiko SKX009K2, Orient Bambino ER2400DB, Catorex 1093, Certina EOL113, Davosa Classic, Davosa Argonautic, Tisell Pilot, Roamer Saturn, Seiko SARB035, Seiko SARB017, Prim Elegant

#216 Marcus

Marcus

REHAUT

• Member_50
  • 2 919 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:v kajutě
  • Fanoušek značky:DOXA

Publikováno 1.únor.2020 - 11:10

Gratuluju, ty 38 jsou ideální. 

Když přišly na trh, uvažoval jsem o nich, ale taky jsem se nikdy definitivně nerozhoupal. 

#217 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 11 290 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2020 - 15:42

Zase jednou zlatý český ručičky, parádní práce.

Time is Life. Je to dar i prokletí. Daemonovo Time is Life Proč Grand Seiko? Řemínek Nato a jeho historie Seiko vs Steinhart srovnání ISO 6425 Co jsou to velké hodinky Měsíční fáze jako hodinářská komplikace Hodinky na dovolenou Compressor, Test Seiko vs? Měření hloubky Ball přesné a odolné hodinky, IWC Aquatimer základní pilíře řady, Omega Ploprof, Omega Speedmaster Apollo-Soyuz 1975, Bulova Moonwatch 

Hodnocení proběhlých obchodů, Jak funguje mechanický strojek

#218 kuncák7

kuncák7

apac se skalpem

• Member_50
  • 14 544 příspěvků(y)

Publikováno 2.únor.2020 - 18:16

Řemen se ti povedl, sedí jim. Měl jsem ty hodinky 2x a asi se k nim ještě vrátím.

#219 tolja

tolja

chronoser

• Member_50
  • 4 606 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Bydlí:Záběhlice
  • Fanoušek značky:UNIVERSAL GENÉVÉ protože dělali skvělé hodinky a HUNDAJ protože produkují "báječná" auta a ještě "báječnější" reklamy.

Publikováno 2.únor.2020 - 19:07

Řemen se ti povedl, sedí jim. Měl jsem ty hodinky 2x a asi se k nim ještě vrátím.

taky už jsem je měl, samozřejmě bez průhledu, nedávno je Rustem prodával v aukci na aukru, no nevyhrál jsem je, zatím

UNIVERSAL GENÉVE

tolja.11 zavináč seznam.cz

Já myslím, že budeš, až todle všecko skončí, myslím, že budeš celkem spokojenej parchant. A jde vo to Butchi, teď jsi celkem dobrej. Je to tvrdý, ale tvý schopnosti nejsou věčný. Tvý dny už pomalu končej. To je holt ten podělanej život. S tím se budeš muset, bejku, holt ňák smířit. Víš, tahle branže je narvaná naivníma kreténama, co si myslej, že budou věkem zrát jako víno. Jenže víno se změní na vocet, i tvý... Pokud si myslíš, že tvý bude lepší, tak nebude. Navíc, Butchi, kolik si myslíš, že máš před sebou ještě zápasů? Dva? Boxeři nepořádají ligu veteránů... Byls už u špice, ale ne na ní. A jestlis na ni chtěl, měls to udělat dřív. Hm? Dáš na mě.

#220 2139103620

2139103620

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 61 příspěvků(y)
  • Bydlí:Topoľčany

Publikováno 21.únor.2020 - 17:02

Ja som kupoval tu a  nemal som ziaden problem. Do 7 dni  mi prisli.

https://www.watchuni...3-original.html

A aká bola výsledná cena (ak sa môžem spýtať)? Ja nad nimi tiež premýšľam. Zaujímala by ma koncová cena s dopravou a DPH.