Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

Edit: Kuncák mě předběhl

Hele je tam rozdíl v tom, že ty prodané mají safírové sklo, ty z tvého linku akrylát.

Cena tvou uváděných je s průhledem na strojek a dopravou je 239 ?, což je cca 6 000 Kč

Takže ty mnou koupené jsou o rozdíl v cenně safír/akrylát levnější.

To není ovšem podstatné, podstatné je, že je budu mít zítra na ruce ;)

 

Mimochodem, ten eshop ve mě příliš důvěry nevzbuzuje. Není tam uvedeno sídlo ani odkud zasílají. Je to zajímavé i s ohledem na to, že umí vyčíslit DPH pro země EU. přitom výše DPH se různí.

Možné je, že mají nějaký sklad v EU, těžko soudit.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkud máš koupeno, smím li se ptát?

 

Mimochodem jsem teď někde četl, že je vlastně SeaGull vůbec nedělá. Ten má svoji verzi D304

http://www.eastwatchreview.com/blog/2016/3/21/seagull-d304-chronograph-reissue

 

Tyhle vyrábí několik fabrik, nejznámější Red Star Company. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roman-ZA: no a co? Nutně je mít nemusím. Můžu žít plnohodnotný život i bez nich. Každé zboží má nějakou hraniční cenu, nad kterou si ho raději odpustím. Můžu si rvát vlasy na hlavě za to, že jsem je tehdá nevzal za tři tisíce. Ale ještě víc bych si je rval, kdybych je teď koupil za šest a pak bych poslední týden před výplatou neměl co do huby.

Je to o prioritách. Vždyť jsou to jen hodinky, zbytná věc. (navíc čínský :lol2: )

 

edit: Jo a ještě pro jistotu usmiřovací smajlík, aby to třeba nevyznělo, že se mě to nějak dotklo nebo něco  :cheers:

presne si to zhodnotil :cheers: ved ja som tam dal tiez smajla preto, aby si sa nedurdil  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: Kuncák mě předběhl

Hele je tam rozdíl v tom, že ty prodané mají safírové sklo, ty z tvého linku akrylát.

Cena tvou uváděných je s průhledem na strojek a dopravou je 239 ?, což je cca 6 000 Kč

Takže ty mnou koupené jsou o rozdíl v cenně safír/akrylát levnější.

To není ovšem podstatné, podstatné je, že je budu mít zítra na ruce ;)

 

Mimochodem, ten eshop ve mě příliš důvěry nevzbuzuje. Není tam uvedeno sídlo ani odkud zasílají. Je to zajímavé i s ohledem na to, že umí vyčíslit DPH pro země EU. přitom výše DPH se různí.

Možné je, že mají nějaký sklad v EU, těžko soudit.

ja by som sa toho nebal. kupoval som cez NL eshop seriouswatches.com moje Ventusy a maximalna spokojnost. rychla doprava, ochota pri komunikacii. dokonca moznost platit na dobierku. kedze ja nemam paypal, tak som to vyuzil a ani mi ju nakoniec neuctovali. ti, ktori maju EURkonto, tak mozu platit prevodom. to sa tyka aj tohoto eshopu. 

ano, oni maju sklady v EU, aby sa vyhli colniciam a tak vysli v ustrety zakaznikom. to je obrovske plus.

Upraveno uživatelem Roman-ZA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkud máš koupeno, smím li se ptát?

 

Mimochodem jsem teď někde četl, že je vlastně SeaGull vůbec nedělá. Ten má svoji verzi D304

http://www.eastwatchreview.com/blog/2016/3/21/seagull-d304-chronograph-reissue

 

Tyhle vyrábí několik fabrik, nejznámější Red Star Company.

Ten watchuniq...

 

A trvalo jim to asi 14 dni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ona cesta byla asi jen 5 dní, zbytek než to poslali...jsem se jim asi po týdnu připomněl a napsali, že už to posílají...

To mas stejne dobry. U me vetsinou doprava ze zahranici tez cini cca 3-5 dnu, za zbytek muze CP, ale to uz je do jineho vlakna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...