Přejít na obsah

SEA-GULL 1963


Doporučené příspěvky

To mas stejne dobry. U me vetsinou doprava ze zahranici tez cini cca 3-5 dnu, za zbytek muze CP, ale to uz je do jineho vlakna.

Jojo, Česká posta...tohle ale naštěstí Česká neprivezla, tak možná proto...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Vďaka za link, veľa som z toho nezmúdrel. Akurát najčastejšia chyba mi prišla, že korunka pri náťahu nedrží a vracia sa späť. Zaujímavé je, že časť súčiastok pravdepodobne vyrábajú na švajčiarskych strojoch, ktoré kúpili v Rusku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se, že jsi dal přednost jídlu :)

To je sice rozumné, ale my tady napjatě čekáme!!!

 

Mně by zajímal hlavně průhled na strojek. Na některých fotkách na netu je na skle obrázek, někdy je sklo čisté. V žádném eshopu jsem si nevšiml možnosti volby. Jen plné/s průhledem. Tak by mě zajímalo, jak to tedy je.

Upraveno uživatelem 5etter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První ano, ta je moje. Jinak po pár hodinách na ruce nemůžu říct ani popel. Nemám výhrad a hodinky jsou opravdu velmi nezvyklé a oku lahodici.

Chrono i nátah naprosto OK, chrono tlačítka krásně "lupaji". Možná bych snesl i tu 42 mm verzi, ale tam ten cifr je opravdu jinej tím rozložením.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem se nedostal ani do kanceláře natož na oběd. Jedna starší.

Průhled je stejný jako zde:

 

 

Ty barvy jsou fantastické, chce to fotit na denním světle.

Ta druhá série fotek (příspěvek 133) je barevně méně vydařená.

Sympatické je, že tam nemáš ty čmáranice na skle dýnka, které byly na těch mých (nějaké foto a RECENZE).

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ač malou oklikou jsem se k těmto zajímavým hodinkám konečně dohrabal taky (a to jsem předtím ani nečtl tohle vlákno...) Nejdřív jsem v prodejním vlákně o pár minut propásl tyto safírové s průhledem, krátce nato se situace opakovala u hodinek s pevným dýnkem a včera najednou ecce! - rychlejší ale vstřícný kupec se mi ozval, jestli o ně mám ještě zájem. A mám, po víkendu by měly dorazit. Moje první číny a zároveň první s průhledem na strojek, jsem zvědav a moc se těším. Takové čínské ?? (= moonwatch)... :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož už jsou doma (a na ruce), udělaly radost a s ohledem na to, že jsou prakticky nové, doufám, věřím, že tomu tak bude i nadále. Děkuju všem v tomto "obchodním řetězci" zainteresovaným! :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tož už jsou doma (a na ruce), udělaly radost a s ohledem na to, že jsou prakticky nové, doufám, věřím, že tomu tak bude i nadále. Děkuju všem v tomto "obchodním řetězci" zainteresovaným! :cheers:

Tak sem hod foto. A mas ty mensi nebo vetsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to ty menší 38mm a obrázků je tu už habaděj. :) Řetěz se zdá být zaja.j - Dokusan - Sborez - já a kruh se uzavřel. :rolleyes: Hodinky jsou vzhledově zajímavé/moc hezké, průměr akorát, z mého pohledu poměrně vysoké (uvádí se 14mm.) Doteď jsem měl asi čtvrt roku na ruce pouze Igeny a ve srovnání s nimi je to trochu nezvyk. Ciferník velmi přehledný s příjemnou světle krémovou barvou a dlouhé hůlkové ručky přecházejí z tmavomodré do kobaltově modré, podle dopadu světla. Lehce klenutý safír, průhled na strojek je třešničkou na dortu. Chronograf funguje a nuluje v základní poloze. U mě dobrý! :thumbsup_anim:
http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/114951-seagull-1963/?hl=%2Bseagull+%2B1963
http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/115521-seagull-1963-375-mm-safír/?hl=%2Bseagull+%2B1963
https://www.poljot24.de/en/seagull/seagull-1963s.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...