Přejít na obsah

Stowa k vidění v Praze


lolohh

Doporučené příspěvky

Ja mám taký dojem, že Stowa predáva len cez internet, prípadne osobne. Pozri na www.stowa.de

Hmm, taky se toho bojím. Stowa Antea jsou asi jediný hodinky, kterým bych odpustil, že nejsou vodotěsné do 100m, jsou nádherné. Ale nekoupím si je, aniž bych je viděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si nekde chtel prohlednout Laco, nez si je objednam (Stowa byla take na shortlistu). Bohuzel to nebylo mozne. Stahnul jsem si desitky fotek a byl jsem dost nervozni, protoze mi neprislo uplne v pohode objednat si hodinky za 20k pres eshop z Nemecka. Nakonec jsem do toho sel a vysledek asi 100x predcil moje ocekavani. Jdi do toho - u Stowa nemuzes udelat chybu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kousek chlapa snad jsem. Jenže já ty hodinky chci na svatbu (ještě ke všemu vlastní) a prostě se bojím je koupit jen tak. Chci světlý ciferník, hnědý kožený pásek a ty Stowy jsou prostě na obrázku parádní.

nežeň se a budeš mít dvojitý klid smile.gif

Hm, byla by to dobrá výmluva: Nemám správný hodinky. :-)

 

Jsem víceméně rozhodnutej tady pro ty: http://cgi.ebay.ch/Revue-Thommen-XL-Unitas...1QQcmdZViewItem

Jen doufám, že s černými čísly. Budu je mít i na (spíš hlavně) běžné každodenní nošení, jsou vodotěsné do 100 m, což se mi hodně líbí, hodinky jsem viděl a snad jim nemám co vytknout. Jen mám strach, že ty Stowy stejně časem... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nežeň se a budeš mít dvojitý klid smile.gif

Hm, byla by to dobrá výmluva: Nemám správný hodinky. :-)

 

Jsem víceméně rozhodnutej tady pro ty: http://cgi.ebay.ch/Revue-Thommen-XL-Unitas...1QQcmdZViewItem

Jen doufám, že s černými čísly. Budu je mít i na (spíš hlavně) běžné každodenní nošení, jsou vodotěsné do 100 m, což se mi hodně líbí, hodinky jsem viděl a snad jim nemám co vytknout. Jen mám strach, že ty Stowy stejně časem... :-)

na svatbu jsou lepší Stowy ...jsou decentnější (můj názor)

Jo, máš pravdu. Ale já to asi vyřešim "Šalamounsky". Teď koupim Revue Thommen a před svatbou (až červenec) nadhodím, že asi potřebuju nový. Třeba tou dobou bude mít strach odporovat... :-) Myslím, že RT špatné nejsou a na denní nošení mi budou dělat radost dlouhou dobu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na svatbu jsou lepší Stowy ...jsou decentnější (můj názor)

Jo, máš pravdu. Ale já to asi vyřešim "Šalamounsky". Teď koupim Revue Thommen a před svatbou (až červenec) nadhodím, že asi potřebuju nový. Třeba tou dobou bude mít strach odporovat... :-) Myslím, že RT špatné nejsou a na denní nošení mi budou dělat radost dlouhou dobu.

RT rozhodně špatný nejsou wink.gif ............ tak někomu řekni ,že chceš Stowy jako svatební dar místo kastrólů biggrin.gif

Nápad to není špatnej. Ale bojím se, že hodinky (a stejně tak objektivy) budou těžko průchozí. I když kastrólů a spol už máme dost smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vespolek,

musím říci, že kromě hodinek Mido All Dial Chrono, které si skoro určitě koupím, jste mě nahlodali k naprosto dokonalým (vzhledově a pravděpodobně i kvalitativně) hodinkám Stowa, byť Němce nemám moc rád... :-)

 

Mám dotaz, zamlouvají se mi Stowa Marine s mimostřednou sekundovkou a kalibrem Unitas. Nicméně ty s centrální sekundovkou se dají nechat vyrobit s COSC certifikovaným ETA strojkem.

Do čeho byste šli vy?

 

Díky za názory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...