Přejít na obsah

Steinhart Racetimer


Potkan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

titanové swissmade chrona s valžukem za 23? Štajny je prostě čáryfuk!

 

Na nekterych tech fotkach vypadaji opravdu rajcovne. Stain umi prodat fotkama a tady nevim, jestli jsou fakt tak IMHO pekny, nebo je to jen fotkama. Nejaky foto skladovyho kusu nemate/ bude? Nebo je nekdo kupte a napostujte sem user foto

 

Posráno Tapatalkem z ostružiny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U jednofarebnýho cifru, ten nápad s výřezy fungovat nebude. Pan architekt se vybarvil. Jen dobře, že to není v hranatým pouzdru. To by to tady asi pěkně žhnulo. Jinak je vidět, že to pana Steinharta moc baví a jako příznivec jeho hodinek, mu držím palce.

...skoda, ze ten cifer nie je jednofarebny

Upraveno uživatelem GSIA79
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde asi brali inspiraciu?<br />

Věčné téma- inspirace možná (kdo se ale dnes neinspiruje něčím předešlým), podobnost ale dosti rozdílná!

Každopádně za mě palec nahoru- hnědá a modrá verze mě oslovuje, moc se mi líbí broušený vzhled ciferníku, sice těch 5ATM není žádný šlágr (stejně by mě zajímalo proč do všech hodinek této racing řady rvou tak malou vodotěsnost), ale zrovna v tomto modelu by mi to asi nevadilo, šroubovací korunka asi trochu na efekt...za ty prachy ale opravdu povedený počin 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ten steinhart úplně nechápu - vypracují se k docela slušným vlastním kouskům, a pak se shoděj takovou zjevnou napodobeninou výrazného dizajnu konkurence. Jakoby fakt chtěli zůstat hodinkami pro pákistánské gastarbeitry v dubaji, už to tak bude, jejich volba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...