Přejít na obsah

Steinhart Racetimer


Potkan

Doporučené příspěvky

To je mi jasny, ale vintage je vintage....takze malej prumer:))

38mm Steinhart? Neblazni, Stainy jsou pro poradny chlapy ;) spis se divim, ze neudelali i 47mm verzi :evil:

Mne osobne tam trochu vadi ty oranzovy linky, pusobi trochu rusive, jinak modry jsou ale paradni a titan taky super volba!

1707483394racetimer_blau_03.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je nekdo z vazenych clenu majitelem tohoto modelu? Docela o nich uvazuji, myslim ze v teto cenove hladine nemaji konkurenci. Jen me trosku desi ten titan. Hodinky z titanu jsem nikdy nemel, ale mam titanovy nuz a jeho odolnost se s oceli neda srovnat. Nekdo s osobni zkusenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

interne rikam steinhartu "fejkhart", tim netaham zabomysi valku na slunce, ale nektery pociny mi prijdou skoda. kor kdyz umi treba tritony 100at, ktery jsou neokoukany, slusne toolovy a s bezkonkurencni vodotesnosti v ramci tridy. to snad pri tehle cene nenabizi ani zadny kvarc (snad jen zeno 50at) natoz mechanika. taky swiss made... :frusty: mne by treba na cifu vubec nevadilo "skopcak mejd". mohli by se zamerit - ve smyslu tech tritonu, na nas hodinkovy socky, kterym ta inspirace vadi, ale oni se zameruji na socky, kterym ta inspirace nevadi a pritom umi. no chapu, ze je to bussines a urcite vedi, co pro nej delat... :guitar:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Preco takto urazas prave Steinhart? Ok, ani mne tento racetimer velmi nezapasoval, no naco tie reci o fejkovani a skopcakovi? Mam ti tu zacat menovat znacky ktore 'fejkuju' Suby? A vobec, uz tu bola stokrat debata o tom co sa pravom nazyva fejk...

Ivan +1 a nie len kvôli tomu ze už mám od nich štvrté hodinky. Mýslim ze pomer cena/čo ponúknu tak sú napr apollon/triton 1000 m za tu cenu neprekonateľné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vidim, ze si to beres docela osobne, omlouvat se ti za svuj pohled na vec urcite nebudu. :) skopcak mejd pouzivam casto a bez jakehokoli podtextu. kolik existuje sub-klonu, mam velmi jasnou predstavu.

 

edit:pravopis

Upraveno uživatelem kaliw124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mýslim ze pomer cena/čo ponúknu tak sú napr apollon/triton 1000 m za tu cenu neprekonateľné

 

ja o tomhle nepsal, vid? :tongue_ss:

Nepísal. Je len škoda ze musia vyrábať homemage modely aby mali s čoho platiť vývoj svojich modelov , ale zas niesú jediný co to takto robia :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to mnoho nechapu, protoze vidim "+1" k prispevku, ktery mi vklada do radku nejakou diskreditaci hodinek.  s tim "skopcak mejd" jsem mel na mysli to, ze se snad steinhart hlasi k nemecke hodinarine a je skoda pod vlivem strojku z nich delat SWISS. to presne nahrava te skupine  ...ve smyslu tech tritonu, na nas hodinkovy socky, kterym ta inspirace vadi, ale oni se zameruji na socky, kterym ta inspirace nevadi. swiss je pro hodne lidi vic cool ve veci hodinek. prave jedny skopcak mejd hodinky mam na kridle a jsem moc spokojeny, stejne jako auto, bajk.... :punk:  jestli se nekdo certi za to, ze se mimo jine, oznacuju sam sebe za hodinkovou socku a sam se v tom poznal... to neni muj problem. :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kali, hodinkova socka som potom aj ja...no radost z NavB co mam aj teraz na ruke je aj tak nasobne vacsia ako frustracia z toho poznatku :) a to je na tom to skvele...BP od IWC su proste mimo mojich moznosti, a urcite nie som sam...

Mame jasno, odbociek uz bolo dost, na temu racetimer ja nemam viac co povedat, takze uz tu mlcim... Peace on you, uzivajme si nasich hodiniek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mam je v modre variante a chce to videt je nazivo jsou super. Jen k nim marne a to opravdu marne prolezl jsem kdeco shanim modry racing remen. Da se sehnat v ruznych barvach ale modry ani za boha. Tak kdyby nekdo vedel...

Skoda,ze bydlis tak daleko,kolega a ja o nich trochu uvazujeme,a videt je nazivo by dost pomohlo. Fotky ale vypadaj super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam je v modre variante a chce to videt je nazivo jsou super. Jen k nim marne a to opravdu marne prolezl jsem kdeco shanim modry racing remen. Da se sehnat v ruznych barvach ale modry ani za boha. Tak kdyby nekdo vedel...

nemužeš dát nějaké live foto? Kdo hledá najde,ale nevím jaká modrá by pasovala nejlépe.

post-8590-0-94137700-1380895636_thumb.jpg

post-8590-0-49612700-1380895640_thumb.jpg

post-8590-0-61276000-1380895645_thumb.jpg

post-8590-0-81132700-1380895650_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...