Přejít na obsah

Steinhart Racetimer


Potkan

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 84
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Hodinky jako takové pěkné. Ale nechápu šroubovací tlačítka a přitom vodotěsnost skvělých 5ATM.

to je to, co mě na nich šíleně štve...kdyby to mělo alespoň kilo, tak sedám do vlaku nach Prag a okamžitě je kupuju..jinak jsou totiž neskutečný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nereste tlacitka, chce to videt nazivo. Prodal jem Heurey Autavie a chtel jsem neco retro, tak jsem koupil Pan Europy, ktere mi je trochu pripominaly, ale kdepak, sly z domu. Steiny to je ono. Na umyvani 50 staci a na koupacku mate stejne kazdy potapky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám podezření že měly od začátku mít 5atm a šroubovací korunky se přidaly protože jé má Tudor...

 

Ale výsledek je hezký a za ušetřené peníze si můžu koupit navíc potápky oblekovky a pilotky, takže mi to až tolik nevadí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odkaz s temi remeny dnes mi prisel modry racing za nadhernych 16? .Vypadají na nem suprove. Navic mi to nedalo proc maji šroubovací korunku a tlačítka. Nechal jsem udělat tlakovku na 100 m a v pohodě. Takže klidne i do vody. Rekl bych ze za ty peníze opravdu dobrý kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za odkaz s temi remeny dnes mi prisel modry racing za nadhernych 16? .Vypadají na nem suprove. Navic mi to nedalo proc maji šroubovací korunku a tlačítka. Nechal jsem udělat tlakovku na 100 m a v pohodě. Takže klidne i do vody. Rekl bych ze za ty peníze opravdu dobrý kup.

Bude aj nejake to foto? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že se Steinu tento kousek dost povedl, proporce lunety a indexů vůči cifru, celková velikost, pěkně vyvážené, řekl bych dokonce, že lepší jak údajná předloha. Škoda té oranžové linky kolem subdialů, stačil by jen ten tenký prstýnek.

Belkov, věřím, že se rychle prodaj ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jojo, přidávám se, dej sem víc fotek. Přiznám se, tyhle hodinky okukuju dlouho a párkrát jsem je už i měl na ruce, ale vždy jen a jen na kůži. Na tahu jsem neměl zatím tu čest a vypadá to dost dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...