Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Je to skoda, jsou vlastne dokonaly... solar, radio, klasicky design... ale kdyz nesedi, co nadelas...

parádní jsou, i se mi vždy úspěšně synchronizovaly, ale prostě byly malý, měl jsem je 2x....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

 

parádní jsou, i se mi vždy úspěšně synchronizovaly, ale prostě byly malý, měl jsem je 2x....

mne se taky synchronizujou... a taky je mam podruhy... chtel jsem jim dat jeste jednu sanci, kdyz jsou jinak tak bezvadny, ale ani ted je nenosim ;)

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

original KING ma ake oznacenie ... ?

 

Cituji: ... "A GX-56 or GXW-56 watch is commonly referred to as the ?King? by G-Shock fans online. Originally intended as an extra-tough G-Shock watch for use in the harshest conditions, the King models have also become fashionable watches due to their unique look and size. They are also a good option for larger people who like the square G-Shock design but find the 5600 series too small."

 

Zdroj: https://www.g-central.com/g-shock-gx-56bb-1-gx-56-returns-with-stealth-king/

 

Tedy jak to chapu ja, je odkazovano na "Kingy", coby puvodni dva modely a tedy budto v "holobytu" pripadne jen se solarem. Novejsi model s Multibandem muze nekterym "ortodoxnim" G-Shockarum prijit uz trochu "gay" :-D. 

Ja bych to uznal, pro mne je cela řada GX-56 "King". Frostie urcite napise, jak to vidi on  :cheers: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jako já??    ...no mě se seřizujou dobře [to byla reakce na stížnost pana t2]  ale až Casio udělá jejich nástupce, máš je mít...za jedno trochu OT info - je pravda, že motor  tanku T55 je přeplňovanej šroubovým kompresorem??   

Upraveno uživatelem tovaryš
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jako já??    ...no mě se seřizujou dobře [to byla reakce na stížnost pana t2]  ale až Casio udělá jejich nástupce, máš je mít...za jedno trochu OT info - je pravda, že motor  tanku T55 je přeplňovanej šroubovým kompresorem??   

;-)

hledal sem par stranek zpet navaznost a nenasel...

motor tanku T-55 (tedy oznaceni V-55)? Cista atmosfera. Ve vsech verzich. ;-).

Preplnovani prislo az pozdeji, nepocitam-li pokusy u T-64, pak seriove az u T-72 (motor V-84). Ale pouze klasickym turbodmychadlem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...