Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Bílá v kombinaci s modrými prvky vypadá fakt skvěle. Krásná hodinka na léto.

Moje řeč!

 

Jsem si myslel, že bílou nikdy, ale na těch tvých fotkách tedy fakt paráda. To lejtko máš zatnutý, viď?  :cheers:

Děkuji, hele nemám :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes moje asi nejmladší - G7800, modelový rok 2008.

Mnozí říkají, že jsou to G-Shocky s nejširšimi možnostmi uživatelského nastavení. A asi mají pravdu.

I kdybych opomenul mnoho možných nastavení zobrazení, včetně výběru ze dvou typů písem, tak je budu milovat už třeba jenom za výběr nastavení hodinového signálu na určité časové rozmezí a na určité dny. A taky za budíky na vybrané dny v týdnu. No a dvoubarevné blikání diod při budíku nebo uplynutí časovače už je takový bonbónek pro ty, co rádi jezdí se zapnutými majáky...

Mám je raději ve variantě s tímto pozitivním displejem, je krásně čitelný.

post-13153-0-85443600-1576582764_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, ty jsou dobrý, vlastní text na displeji, formát data nebo nastavení kontrastu, fajn vychytávky. taky jsem měl tyhle základní. ještě se mi moc líbily stříbrné s modrým displejem.

zajímavý, jak některé modely jsou na trhu docela krátce a jiné se drží pořád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, co vím, vyskytovaly se v šesti variantách provedení: G-7800-1ER (viz foto výše), G-7800B-1ER (celočerné - neg. displej), G-7800B-8ER  (šedé - neg. oranžový displej),  G-7800P-7ER (bílé, pozit. namodralý diplej), G-7800L-1ER (černé - neg. displej, černý psycho řemen), G-7800GL-9ER (zlaté - neg. displej, zlatý psycho řemen).

Poslední dva modely už byly dost ujetý, ale zase mají sběratelé co shánět...

Stejný modul (3163) už jsem v jiném modelu Casia neviděl. A ani nemají žádné přímé pokračovatele. Hodně lidí dumalo, proč se dál nevyvíjely, ale zřejmě neslavily komerční úspěch. Možná právě kvůli až příliš velkému množství možných nastavení. Japonec by asi věděl, ale nikde to neřekl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes moje asi nejmladší - G7800, modelový rok 2008.

Mnozí říkají, že jsou to G-Shocky s nejširšimi možnostmi uživatelského nastavení. A asi mají pravdu.

I kdybych opomenul mnoho možných nastavení zobrazení, včetně výběru ze dvou typů písem, tak je budu milovat už třeba jenom za výběr nastavení hodinového signálu na určité časové rozmezí a na určité dny. A taky za budíky na vybrané dny v týdnu. No a dvoubarevné blikání diod při budíku nebo uplynutí časovače už je takový bonbónek pro ty, co rádi jezdí se zapnutými majáky...

Mám je raději ve variantě s tímto pozitivním displejem, je krásně čitelný.

Tieto hodinky som mal aj ja pred deviatimi rokmi, sú úžasné, mrzí ma, že som o ne kvôli veľkému problému prišiel :( Ale dnes by som sa k nim už zrejme nevrátil :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, co vím, vyskytovaly se v šesti variantách provedení: G-7800-1ER (viz foto výše), G-7800B-1ER (celočerné - neg. displej), G-7800B-8ER (šedé - neg. oranžový displej), G-7800P-7ER (bílé, pozit. namodralý diplej), G-7800L-1ER (černé - neg. displej, černý psycho řemen), G-7800GL-9ER (zlaté - neg. displej, zlatý psycho řemen).

Poslední dva modely už byly dost ujetý, ale zase mají sběratelé co shánět...

Stejný modul (3163) už jsem v jiném modelu Casia neviděl. A ani nemají žádné přímé pokračovatele. Hodně lidí dumalo, proč se dál nevyvíjely, ale zřejmě neslavily komerční úspěch. Možná právě kvůli až příliš velkému množství možných nastavení. Japonec by asi věděl, ale nikde to neřekl...

Ano mas pravdu. S modrym displejem byly bile. Tehda jsem snad planoval koupit dvoje a prehodit moduly (modry displej do sedych-stribrnych) nebo jak by to byvalo bylo. Uz nevim, je to davno :).

Jinak jsem myslel, ze bych si udelal radost s g7700, ktere jsem uz taky mel a porad jdou sehnat. Ty maji take volitelny pipak na urcite hodiny, alarm ledky a nastavitelny kontrast.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, Lub! Musím říct, že jsem sice o G-7700 věděl, ale netušil jsem, že se funkčně velmi podobají modelu G-7800. Vlastně i konstrukčně. Přestože jsou kruhové, mají také plastové tělo s kovovým vnějším rámečkem a dvě barvy diod pod spodním okrajem. Pro někoho, kdo využije všechny funkce, kterých je tam našlapaných opravdu hodně, bych řekl, že je to aktuální ceny dobrá koupě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...