Přejít na obsah

Jaké G SHOCKy máte dnes na ruce?


t2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 6,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

tak já se to pokusim nakolejit.

si ne dnes, ale nedávno na kolobce jsem vyzkoušel nový géčka, když už mají ten low temp displej. v holomrazu na bundě, jen by se hodil malinko delší pásek, tak o dvě dírky.

mám raději obyč nesolar a nerádio, spíš ocením dvoje stopky a další fce tohodle modulu. navíc je to taková hezká klasika. jsem s nima spokojenej, tak doufám, že už to jsou moje definitivní géčka..

post-5667-0-11676600-1484079828_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ruce zatím ne, ale mám nutkání pořídit tyto dvě úchylárny, co vy na to? Zbláznil jsem úplně? :)

proti gustu žádný disputát, ale víc kolotočovější modely od Casia již asi vybrat nešlo...Ale jinak technicky dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proti gustu žádný disputát, ale víc kolotočovější modely od Casia již asi vybrat nešlo...Ale jinak technicky dobrý

 

Já vím :) když já mám takovou utkvělou představu, že když už Géčka, tak ať jsou i veselé k mým aktivitám a k těm tyto přesně sedí, hlavně ty modré, které mají přesně funkce, které chci a ta flekatá modrá mi ještě evokuje vodu a vlny, tomu horko těžko odolávám :)

Když vezmu v potaz, že je nebudu nosit jindy, než do vody apod., tak mi to k tomu fakt sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vím :) když já mám takovou utkvělou představu, že když už Géčka, tak ať jsou i veselé k mým aktivitám a k těm tyto přesně sedí, hlavně ty modré, které mají přesně funkce, které chci a ta flekatá modrá mi ještě evokuje vodu a vlny, tomu horko těžko odolávám :)

Když vezmu v potaz, že je nebudu nosit jindy, než do vody apod., tak mi to k tomu fakt sedí.

Také mi pak došlo, že trochu surfuješ. Potom to má logiku, do vody parádní výběr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...