Přejít na obsah

Fotka

ALPINA adventure extreme sailing

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
20 odpovědí na toto téma

#1 Kristian.nov

Kristian.nov

Megazávislák

• Member_50
  • 4 334 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Plzeň

Publikováno 12.červen.2013 - 20:32

Tak sem blejsknul pár prvních fotek...

Přiložený soubor (y)

• 0

#2 Daemonultimate

Daemonultimate

watchesfan

• Member_50
  • 8 795 příspěvků(y)

Publikováno 12.červen.2013 - 20:44

Opravdu parádně čitelný,zpracovaný,super antireflex,pěkný fotky!!!řemen k nim jde parádně.

• 0
Time is Life. Je to dar i prokletí.

#3 furo

furo

Závislák

• Member_50
  • 733 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 12.červen.2013 - 21:34

tretia fotka je super, keby boli o 3 mm menšie hneď by som ich bral. komu sa páčia tak tu sú na predaj za celkom dobrú cenu v kompletnom balení aj s loďkou :) 

http://forums.watchu...let-869216.html

• 0

#4 PNS

PNS

Kandidát na začátečníka

• Member_50
  • 785 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Skály, hory, velehory.
    Cinefil, audiofil, a chronofil

Publikováno 12.červen.2013 - 21:39

Opravdu parádně čitelný,zpracovaný,super antireflex,pěkný fotky!!!řemen k nim jde parádně.

Nebudu opakovat a jen se pod to podepíšu . :smile_anim: 

• 0

Koupím DOXA Into The Ocean - Blue // Čas si vymysleli lidi aby věděli vod kdy do kdy a co za to.  (J.W.)

#5 misoo

misoo

Megazávislák

• Member_50
  • 3 880 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 05:55

Dokonale fotky perfektnych hodiniek!! Krasne si vystihol ten cifernik...
  • 0

#6 villain83

villain83

Seikoholic

• Member_50
  • 8 260 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové

Publikováno 13.červen.2013 - 06:18

Alpinu mam moc rad,jedny jsem mel a myslim,ze do budoucna to spolu jeste zkusime.Ja mel avalanche extreme a tam mi prave dva tri mm schazely,u tech jejich regulatoru zase nevim,jak budou vypadat nazivo.Kazdopadne tyhle jsou super a hlavne mas krasny fotky!!
  • 0

#7 kuncák7

kuncák7

skalpovanej apač

• Member_50
  • 11 459 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:jídlo, sport, ženský-časem se pořádí koníčků mění

Publikováno 13.červen.2013 - 06:21

Fotky jsou bez debat parádní. Na hodinkách mě zaujala v hodně kladném smyslu ta korunka a pak majitelův doplněk, perfektní řemen. 

• 0

#8 Ace

Ace

Učedník

• Member_50
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 07:57

Z jakého materiálu je luneta? Hliníková vložka? Safír?

Tento příspěvek byl upraven od Ace: 13.červen.2013 - 08:00

• 0

#9 misoo

misoo

Megazávislák

• Member_50
  • 3 880 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 08:09

zafir

• 0

#10 Kristian.nov

Kristian.nov

Megazávislák

• Member_50
  • 4 334 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 22:01

Díky všem...

Protože tu nejsou tyhle hodinky úplně notoricky známý, napíšu pár info:

Stroj ETA 2824-2, nutno říct, že pěkně vyladěná, dělají cca 5sec. a je celá krásně zdobená,. Alpina dělá několik svých inhausu a řekbych, že zkušenosti zužitkovává i při úpravách ETY či Selity, kterou taky využívá.

Safír je dole i nahoře, není klenutý, ale zcela rovný. Rozměr je udáván 44mm, ale já naměřil spíše 44,5mm. Přesto jsou pohodlný, a to i díky relativně malý výšce cca 13mm. Nejsou vůbec na potápky těžký. Korunka je samozřejmě šroubovací, WRko 30AT. Luneta je safírová, ale nesvítí. Lumi je celkově slabší, svítí slaběji, ale poctivě celou noc.  

• 0

#11 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 13 950 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 22:09

Moc hezký  fotečky a samozřejmě i hodinky, ty keramické lunety mají obrovské kouzlo :smile_anim:

• 0

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#12 PNS

PNS

Kandidát na začátečníka

• Member_50
  • 785 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 22:19

Já jsem z těch hodinek úplně uhranutej, co jsem je tu na fóru objevil, a je to jeden z mých tří tipů na moje příští hodinky :wub:

• 0

Koupím DOXA Into The Ocean - Blue // Čas si vymysleli lidi aby věděli vod kdy do kdy a co za to.  (J.W.)

#13 Chorche

Chorche

Megazávislák

• Member_50
  • 4 765 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 22:34

Jsou opravdu dobrý a díky za moc pěkné fotky. Tento tvar pouzdra i přes svoji velikost dobře sedí, to mám vyzkoušené, takže rozměr 44m není problém i na menší ruku. Od začátku, co se tady objevily, se mi moc líbí, ale původně jsem v nich viděl hlavně inspiraci Aquatimerama, která tam asi je, ale teď mi to už ani moc nevadí, díky pouzdru jsou celkem svébytné.

Prostě krásný hodinky od pro mě velmi sympatické značky, která za relativně málo peněz hodně nabízí.

Kdyby tě jednou omrzely, dej mi prosím vědět ;)

• 0

Současnost: Raymond Weil Freelancer Chronograph Automatic, Omega Genéve vintage
Minulost:
Edox Class 1 Automatic Diver, Tag Heuer Formula 1 Chronograph, Edox Les Vauberts Retrogade Chronograph, Suunto M5+, Oris Artelier Date, Eterna Kontiki Chrono Quartz PVD, Suunto t4d, Archimede Arcadia,Casio G-Shock Mudman, Hamilton Khaki Field Automatic, Seiko SKX007, Fortis B-42 Flieger Day-Date, Glycine Combat SUB Automatic 3863.196N, Hamilton Valiant, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Arctos Nato Felduhr, Seiko SKX007, Hamilton Khaki Navy GMT, Seiko Alpinist SARB059, Doxa Aquaman, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Eterna Airforce II, Seiko SRP234 Limited Edition (Tuna Monster), Oris Frank Sinatra Date, Certina DS First Titanium, Hamilton Jazzmaster Auto Chrono H326160, Tag Heuer Aquaracer Automatic 300m (WAB2010.BA0804), Fortis Flieger 595.11.46.3, Oris Classic Date, Seiko Baby Monster, Seiko Spirit SCVS003, Fortis Flieger 595.10.46, Stowa Antea Creme, Fortis Professional Pilot, Hamilton Khaki King, Seiko SKX007

#14 Kristian.nov

Kristian.nov

Megazávislák

• Member_50
  • 4 334 příspěvků(y)

Publikováno 13.červen.2013 - 23:20

Tak cifr a ručky, jsou jasně "inspirovaný" Aquatimerama, ale nějak mi to u nich nevadí :D 

Jinak, to asi neni jedinej model Alpiny, kterej kouká na IWC. Ty jejich pilotky jsou taky malinko "inspirovaný" :D 

Těžko říct, proč to Alpina dělá, má spousty svýho originálního desingu... Mají několik vlastních strojků, perfektní zpracování, dlouhou historii firmy, skvělou cenovou politiku. Prostě myslim, že to nemají zapotřebí... I když díky za tenhle model :D 

• 0

#15 Kristian.nov

Kristian.nov

Megazávislák

• Member_50
  • 4 334 příspěvků(y)

Publikováno 22.červen.2013 - 22:42

Čerstvá dávka fotek...

Přiložený soubor (y)

• 0

#16 Chorche

Chorche

Megazávislák

• Member_50
  • 4 765 příspěvků(y)

Publikováno 23.červen.2013 - 00:04

Tak cifr a ručky, jsou jasně "inspirovaný" Aquatimerama, ale nějak mi to u nich nevadí :D 

Jinak, to asi neni jedinej model Alpiny, kterej kouká na IWC. Ty jejich pilotky jsou taky malinko "inspirovaný" :D 

Těžko říct, proč to Alpina dělá, má spousty svýho originálního desingu... Mají několik vlastních strojků, perfektní zpracování, dlouhou historii firmy, skvělou cenovou politiku. Prostě myslim, že to nemají zapotřebí... I když díky za tenhle model :D 

U pilotek je to až extrémní. Každopádně taky nechápu, proč to dělají, "svých"modelů mají dost. Ale je fakt, že od nich zatím neznám snad jediné hodinky, které by se mi nelíbily, ať inspirované, nebo ne.

A parádní fotky, díky, pokochal jsem se.

Tento příspěvek byl upraven od Chorche: 23.červen.2013 - 00:05

• 0

Současnost: Raymond Weil Freelancer Chronograph Automatic, Omega Genéve vintage
Minulost:
Edox Class 1 Automatic Diver, Tag Heuer Formula 1 Chronograph, Edox Les Vauberts Retrogade Chronograph, Suunto M5+, Oris Artelier Date, Eterna Kontiki Chrono Quartz PVD, Suunto t4d, Archimede Arcadia,Casio G-Shock Mudman, Hamilton Khaki Field Automatic, Seiko SKX007, Fortis B-42 Flieger Day-Date, Glycine Combat SUB Automatic 3863.196N, Hamilton Valiant, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Arctos Nato Felduhr, Seiko SKX007, Hamilton Khaki Navy GMT, Seiko Alpinist SARB059, Doxa Aquaman, Longines Hydroconquest Automatic 300m, Eterna Airforce II, Seiko SRP234 Limited Edition (Tuna Monster), Oris Frank Sinatra Date, Certina DS First Titanium, Hamilton Jazzmaster Auto Chrono H326160, Tag Heuer Aquaracer Automatic 300m (WAB2010.BA0804), Fortis Flieger 595.11.46.3, Oris Classic Date, Seiko Baby Monster, Seiko Spirit SCVS003, Fortis Flieger 595.10.46, Stowa Antea Creme, Fortis Professional Pilot, Hamilton Khaki King, Seiko SKX007

#17 misoo

misoo

Megazávislák

• Member_50
  • 3 880 příspěvků(y)

Publikováno 23.červen.2013 - 07:52

Dokonale fotky, nadhera! :)
  • 0

#18 PNS

PNS

Kandidát na začátečníka

• Member_50
  • 785 příspěvků(y)

Publikováno 23.červen.2013 - 09:33

Díky, moc pěkný pokoukání :smile_anim:

• 0

#19 Kristian.nov

Kristian.nov

Megazávislák

• Member_50
  • 4 334 příspěvků(y)

Publikováno 27.červen.2013 - 16:31

3x na NATO strapu

Přiložený soubor (y)

• 0

#20 RaicR

RaicR

Začátečník

• Members
  • 15 příspěvků(y)
  • Bydlí:JM

Publikováno 10.březen.2015 - 15:43

Jsou to vskutku krásné hodinky. Proto jsem si je taky pořádil, jen mě trápí jedna věc.
AR na mých, byť jsou uplně totožné jako tyto, není ani zdaleka tak výrazný?
Podle mě, tam venkovní AR vůbec není. Je možné že by se dokonale sešoupal?

• 0

Alpina Extreme Sailing

Hamilton Khaki King