Přejít na obsah

Hodinky-store.cz


FranaD

Doporučené příspěvky

Zdravím. Máte prosím někdo zkušenosti s tímto eshopem. Díky. http://www.hodinky-store.cz/kontakt.html  . Existuje vůbec ten obchod? Fráňa

zkušenosti nemám a asi ani nikdy mít nebudu. Vzhledem k nabízeným neznačkám, z niž jakžtakž vyčnívají pouze 4 /Timex, Maurice Lacroix, italský Locman a Festina / a zbytek je póvl nejhrubšího kalibru, bych si nedělal žádné falešné naděje o vysoké úrovni shopu. Když půjdeš k Vietnamcům na Mníšku, budeš vybaven lepší kvalitou...

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

zkušenosti nemám a asi ani nikdy mít nebudu. Vzhledem k nabízeným neznačkám, z niž jakžtakž vyčnívají pouze 4 /Timex, Maurice Lacroix, italský Locman a Festina / a zbytek je póvl nejhrubšího kalibru, bych si nedělal žádné falešné naděje o vysoké úrovni shopu. Když půjdeš k Vietnamcům na Mníšku, budeš vybaven lepší kvalitou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že jsem chtěl jedny jinde nesehnatelný Tiimexy, ale objednávka zrušena, údajně přecházejí na nového dodavatele, funkční a nový sortiment od 1.7. Ale jestli vůbec. Takže za mě NEDOPORUČUJI.  To už tu pravděpodobně bude to, co jsem chtěl, ale ze zámoří....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...