Přejít na obsah

Jeronimo


Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Tento vikend jsem konecne vyzvedl dvoje hodinky, ktere jsem od Jeronima koupil v prubehu nekolika mesicu. Libily se mi, tak jsem je vzal jen tak naslepo, aniz bych si je pred tim mohl omrknout. A udelal jsem to proto, protoze vim, ze u Jeronima se neni vubec ceho bat. Kdyz rekne, ze je pouzdro v zachovalem stavu, tak je pouzdro v moc hezky zachovalem stavu. Kdyz rekne, ze jsou nekde vlasecnice, tak je potreba poradne studovat, aby je clovek nasel. Jarku, musime se konecne potkat, abych ti mohl podekovat osobne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Má definitivně poslední akvizice starých primek proběhla ve stylu McDrive, protože čas jsou peníze. Konečně mám pyžama a mužů své primchutě uložiť ke spánku. Nádherný kousek od osvědčeného dodavatele. Díky moc za obstarání a píšu další doporučení do Jeronimova památníčku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud Marcus konci s akvizicema, tak treba ho casem predbehnu.

Prave jsme s Jeronimem uzavreli dalsi deal a ja si dovolim pridat komentar uz ted, aniz bych hodinky videl nazivo. Rychlost komunikace, transparentnost a kvalita fotek me ujistuje o tom, ze tohle bude dalsi povedeny obchod.

Diky, Jeronimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Původně jsem už hodnotit nechtěl, jelikož je to stále stejně vysoká kvalita, ale tentokrát mě Jarda opravdu dostal tím, jak se mi postaral o hodinky po babičce(samozřejmě nejen o ně), perfektně vyčistil, vyměnil sklíčko, prostě když jsem je viděl, tak mě to dostalo. Takže ještě jednou velké díky Jardo. Zapomněl bych na zbytek zásilky, jak jinak než luxusní zboží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Několikátý obchod s Jeronimem, takže už mu to pozitivní hodnocení opravdu dlužím. A tentokrát se povedl opravdu kousek... . Vše podle domluvy a rychlostí blesku.Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Nejdříve jsem si říkal, jestli do tohoto vlákna mám ještě přispívat - spolehlivost a ochota je zřejmá. Nicméně chvály není nikdy dost a tedy i já se přidávám s velice pozitivním komentářem. Primky ve stavu k pohledání, zabaleno neprůstřelně a celková rychlost ohromující :-). Díky Jardo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Taky jsem od něj koupil svoje první Primky. Sám od sebe se mi ozval i když vůbec nemusel, pak mi poslal vymazlený nablejskaný hodinky a tvrdil, že mají nečistoty na skle, který, jak jsem později zjistil, bych musel hledat pomocí mikroskopu.

Ochotna, rychlý obchod, rychá domluva! Bylo mi ctí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Domluvili jsem koupi, před platbou mi ještě napsal, že zjistit časovou odchylku a rovnou nabídl výraznou slevu. Hodinky hned první pracovní den odeslal. Vše v naprostém pořádku, děkuji za obchod  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...