Přejít na obsah

Fortis Spacematic - limited edition 2012


Doporučené příspěvky

Hodně krát, když jsme někde byli s mou drahou polovičkou, chtěla půjčovat mé Fortisky.. Musím říct, že ji neskutečně slušely, určitě více, než-li mně.. Má drahá, asi jako jednoho z mála zde, mne v mém koníčku podporuje a sama navrhuje, abychom se šli podívat do města na hodinky, apod.

 

Blížily se narozeniny a při uvažování, co Pétě koupit za dárek, jsem si řekl, že jí udělám největší překvapení, které na narozeniny zažila.. Nyní již mohu, po nemalých obavách, říci, že se mi to povedlo..

 

Z hodinek je nadšená a musím říci, že ty bíle vypadají snad lépe, než mé černé, inu posuďte sami..

 

Přestože se jedná o stejný model, jako mám já, tedy Spacematic 2012 Limited Edition, jsou hodinky v mnoha směrech jiné.

1/ Mají vyšší pouzdro

2/ Pouzdro není pískované, ale broušené - výhoda pro Péťu - nebude na nich vše vidět

3/ Pouzdro nemá šroubovací korunku, ale zacvakávací, opět výhoda, že nelze korunku ukroutit a navíc jsem rád, že hodinky mají tedy Fortis patent

4/ Korunka je větší, než u mých a lépe se s ní pracuje

 

Pojďme na fotky..

IMG_0587.jpg

 

IMG_0589.jpg

 

IMG_0590.jpg

 

IMG_0591.jpg

 

IMG_0593.jpg

 

 

IMG_0595.jpg

 

 

IMG_0596.jpg

 

 

IMG_0598.jpg

 

 

IMG_0599.jpg

 

 

IMG_0603.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Vy jste se hledali, až jste se našli. Ta moje k tomu také postupně přičuchává. Jen nevím, co jí koupit. Jestli ty Fortis Square, nebo tak něco...ale to je fuk.  

 

Ty hodinky se mi líbí, také jsem o nich nějakou dobu uvažoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...