Přejít na obsah

diver´s min 45mm do 500eur


Doporučené příspěvky

Snow má pravdu - Zena Divers jsou krásný hodiny a za ty prachy #1: Není to kopie ničeho (narozdíl od většiny Steinhartů) a je jich dost. Naživo vypadají skvěle, excelentní lumi a AR.

 

Ještě by možná stály za úvahu tyhle němce... ale mají jen 43mm a zatím asi skoro žádnou pověst :)

http://www.kadloo-online.de/epages/61207767.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61207767/Products/80800-BK

post-1353-0-97406800-1372145096_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Priboo - nevycházím z papíru ani z informací internetu. Měl jsem je v černé verzi, inzerát tady ještě někde je. Jak jsem napsal, hodinky působí díky velmi masivní, kónické lunetě jako malé. Věř tomu. Navíc je asi budeš špatně shánět. Koupil jsem, když je vyprodávali ještě v Kotvě v 50% slevě, nikdo neměl zájem. Pak z nich byl svého času skoro kultovní model, proč, to netuším. Viděl jsem různé modifikace, které byly velmi pěkné. Některé na meshi s vyměněnými ručkami byly skutečně zdařilé.

 

Samozřejmě věřím, že je tomu tak jak říkáš. Já je měl za masivní potápky, které se mi velmi líbili a kdyby se objevili v prodejním vláknu, tak je okamžitě beru. Takže děkuji za informace i já :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

to Priboo - tak to zase pozor, moc Tě prosím !!! V žádném případě bych nechtěl, aby si úplně ztratil zájem na základě mého negativního vyjádření ovšem vizuální prohlídka by byla nejlepší. Příspěvek jsem možná trochu nepřesně formuloval, takhle to vypadá, že jsem měl vždy hodinky typu U-Boat, například přímo teď mám na levačce 40mm. Seamastery 1000 byly prostě opticky malé, prodával jsem členu s relativně drobným zápěstím a šly mu perfektně. Tissoty jsou určitě velmi hezké hodinky, které stojí za to mít, pokud Ti nebude vadit menší číselník a poměrně značná výška hodinek. Když provedeš nějakou drobnou úpravu jakou má třeba jeden z kolegů na fóru, budeš mít zajímavé, hezké hodinky. Na meshi s vyměněnými ručkami jsou skutečně parádní.

Docela by mě zajímalo, jak nakonec Tvá volba dopadne. Když tak napiš.

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

partaci, ako pozeram celkom pekne tipy ste mi dali..

 

to people skoda ze quartz

 

to habadej, cikinek zrejme skoncim pri steinhartoch no nie som rozhodnuty stale

 

to user47 suma sa mi pacia a pride aj na ne no neskor

 

to snow zeno vyzeraju fakt dobre, troska to musim nastudovat

 

to mechac deep blue som zvazoval davnejsie a s cegym sme debatovali chvilu /aj ked tam nebola eta/, tymto ho pozdravujem prave pridal celkom zaujimavy inzerat

 

to kuncak7 tie helsony su podstatne vysie cenou ako som ochotny momentalne zaplatit za hodiny z druhej ruky, inak parada uz tu raz boli

 

to kex vyzeraju dobre no 43mm to by chcelo vyskusat

 

zatial dakujem ze ste mi venovali cas, kludne napiste ak vas nieco napadne

 

martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak co třeba něco takového?

 

$T2eC16VHJIYE9qUcNklRBR%29fEH8uw%21~~60_

 

viz. odkaz - http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=121131696223&item=121131696223&lgeo=1&vectorid=229466

 

Myslím, že ten parádní vintážní nádech by mohl nahradit tu Etu, zde jen Miyota.

No a ještě to není swiss. :)

Upraveno uživatelem speedwalker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snow má pravdu - Zena Divers jsou krásný hodiny a za ty prachy #1: Není to kopie ničeho (narozdíl od většiny Steinhartů) a je jich dost. Naživo vypadají skvěle, excelentní lumi a AR.

 

 

 

Ještě by možná stály za úvahu tyhle němce... ale mají jen 43mm a zatím asi skoro žádnou pověst :)

http://www.kadloo-online.de/epages/61207767.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61207767/Products/80800-BK

 

Zrovna Tritony teda nic nekopiruji, mohu doporučit , mám je a jsem velice spokojen. Kopií jsou třeba Oceany1, ale Tritony nee

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

priatelia, tak nakoniec som sa rozhodol pre germana steinhart triton 100atm je to sice nad limit ceny ale tie moje sa do limitu zmestia, akonahle dorazia, predpokladam buduci tyzden, tak to tu uzavriem a budem sa tomu venovat povedzme v galeriach a v temach ktore su na to urcene, zatial dakujem za pomoc pri rozhodovani a rozsirovani si chronobzorov..

 

diky

Upraveno uživatelem nicename
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

priatelia, tak nakoniec som sa rozhodol pre germana steinhart triton 100atm je to sice nad limit ceny ale tie moje sa do limitu zmestia, akonahle dorazia, predpokladam buduci tyzden, tak to tu uzavriem a budem sa tomu venovat povedzme v galeriach a v temach ktore su na to urcene, zatial dakujem za pomoc pri rozhodovani a rozsirovani si chronobzorov..

 

diky

congratz, těším se na tvé postřehy z těch tritonů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som sa dnes stal majitelom steinhart triton 100atm foto dodam neskor snad sa dopracujem aj k nejakej recenzii

muzes mi rict odkud je mas, ze pises "mam je za tyden"...vsude se ceka na steiny vice jak 1-2mesic, tedy toho mi rekni minuly tyden v chronoshopu...diky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...