Přejít na obsah

diver´s min 45mm do 500eur


Doporučené příspěvky

ahoj all, po prestudovani fora a zhodnoteni vsetkych doporuceni som zistil, aky som nerozhodny.. tak pomoooc!! chcem nejake diver´s ky avsak do 500eur, min 45mm cim sa vyber znacne zuzuje, automaty/ s ETA/, nie chrono, nemusi to byt znama znacka.. 

 

dakujem za linky a doporucenia - Martin

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj Steinhart Triton je pekny tip, pozeral som ich uz pred tym, je to presne moj styl, paci sa mi aj apollon kde uz povedzme 10e nehra ulohu ale povedzme ze by som sa uberal skor niekde do svajciarska..

 

ale beriem do uvahy, dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Švajčiarsky...smer:

 

http://www.swiss-military.biz/en/Marine?PHPSESSID=vq24b4p1cb285ooo08oqrk6si0

 

Len tie ceny sú inde....huh.

 

Edit: a pozerám, že tie lacnejšie sú iba quartz, tak prepáč.

 

F.

Upraveno uživatelem F.B.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Steinhart Triton rozhodně doporučuji. Určitě bych věřil německé produkci co se týká kvality stejně jako švýcarům. Navíc, zde spřízněný Chronoshop je záruka bezproblémové koupi. Také jsem si všiml, že když se tu objeví nějaké Tritony k prodeji, tak se tu dlouho neohřejí, hned po nich někdo skočí. Což je záruka oblíbenosti těchto hodinek a taky jistota, že při případném dalším prodeji mnoho netratíš. 

Ty Glycine Lagunare, jsou určitě výborné hodinky. Značka Glycin je pro mě synonymem kvalitních hodinek za velmi slušnou cenu. Konkrétně u tohoto modelu záleží jak se zájemce o hodinky vyrovná dle mého pohledu se značným množstvím psaných informací na cifru. Co se týká těchto hodinek nabízených v prodejní sekci, tak si myslím, že není třeba žádných obav. Prodejce popsal nabízené hodinky férově i s nějakými, menšími nedostatky. Takže jestli se Ti líbí, jdi do nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

to Priboo - přečetl sis zadání ? Seastary jsem měl kdysi dávno jen jediný den. Hodinky, které by působily menším dojmem jsem nikdy neměl. Viděl si je vůbec někdy ????

 

to nicename - tady máš hodinky jako hrom. 45mm, WR 500m, strojek ETA, obrovská hrouda železa, celkem slušná značka. Na fóru sice relativně neoblíbená, osobně proti ní vůbec nic nemám. Vyrábí se řadu let, vše vychytáno. Kupuj třeba zde KLIK. Lety ověřený, spolehlivý obchod.

 

 

 

Edit - 

 

zdroj - http://swisstime.co/en/zeno-watch-basel-airplane-diver-automatic-gmt-numbers-dual-time--black-ref--6349-12-gmt-a1/?action=15&id=486

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Priboo - přečetl sis zadání ? Seastary jsem měl kdysi dávno jen jediný den. Hodinky, které by působily menším dojmem jsem nikdy neměl. Viděl si je vůbec někdy ????

 

Zadání jsem samozřejmě četl. Jsou to hodinky, které mám na seznamu zajímavých hodinek a vycházím z informací na internetu. Průměr 44 se mi jevil hodně blízko zadání, navíc se o nich píše "The Seastar 1000 is a big watch. It large and it is heavy." Naživo jsem hodinky ovšem neviděl, tak pardon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

to Priboo - nevycházím z papíru ani z informací internetu. Měl jsem je v černé verzi, inzerát tady ještě někde je. Jak jsem napsal, hodinky působí díky velmi masivní, kónické lunetě jako malé. Věř tomu. Navíc je asi budeš špatně shánět. Koupil jsem, když je vyprodávali ještě v Kotvě v 50% slevě, nikdo neměl zájem. Pak z nich byl svého času skoro kultovní model, proč, to netuším. Viděl jsem různé modifikace, které byly velmi pěkné. Některé na meshi s vyměněnými ručkami byly skutečně zdařilé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...