Přejít na obsah

Omega Speedmaster Professional "Moonwatch"


kloubik

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 87
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Ano, projdi si web Omegy. Z rady Professional ma datum verze s mesicni fazi a nebo pak dalsi rady Speedmasteru ve velikosti 40mm, jedna z verzi je i Day Date (mimo radu Professional se uz ale neda mluvit o moonwatch)

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedny z mála hodinek, který se mi líbily v době, kdy jsem se o hodinky začínal zajímat a líbí se mi stále dodnes. Můj vkus se mění, ale obdiv k těmto hodinkám nikoli. Prostě nadčasový a jen tak se z nich nevyroste. Děkuji za pěknou recenzi! 

Upraveno uživatelem vintage
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, projdi si web Omegy. Z rady Professional ma datum verze s mesicni fazi a nebo pak dalsi rady Speedmasteru ve velikosti 40mm, jedna z verzi je i Day Date (mimo radu Professional se uz ale neda mluvit o moonwatch)

 

dik, jj je to tak, jedine tie mesacne, potom az 44-ky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten hezký pocit z historie hodinek, které "něco zažily a něco vydržely" chápu a znám. Tak mě napadlo, když koukám znovu a znovu na ty hodinky připnuté na rukávu skafandru: vydržely by to každé slušné mechanické hodinky nebo mají tyhle hodinky nějaké speciální technické řešení? Asi jde hlavně o to, jak se chová setrvačka ve stavu beztíže. Tož jen tak mírně fillozofuju. Snad mi neporadíte, ať si to jdu vyzkoušet  :oneeyed02: no a pokud je tady na to jiné lepší vlákno, tak se omlouvám za OT  :rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...