Přejít na obsah

Perrelet Peripheral Double Rotor


Doporučené příspěvky

Konečně! :) Je to nejhezčí kousek od Perreletu! 

 

Moc se mi líbí ciferník a bok pouzdra, rotor je pak třešnička na dortu!

 

Souhlas :)

 

Na bocich jsou vybrany drazky a hrany jsou pak vylesteny. Ten rotor je docela tezkej, pekne cizim, jak sebou vzdycky mele. Ale neni to zadny chveni jako u 7750, proste se jenom prevaluje a vim o nem :)

 

Jeste pridam dve chlupaty :-D

post-1684-0-11496700-1372591619_thumb.jpg

post-1684-0-70190500-1372591623_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Topkan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou skvělý, mít ruku jako ty, mám je už dávno doma - tobě sednou dokonale  :smile_anim: . Navíc výborný univerzály, dají se vzít k čemukoliv. Bohužel žádná fotka neumí ukázat, jaká pecka je ciferník pod světlem, plastický indexy, hluboká datumovka a blýskavý rotor naživo... Jak se mi líbí skoro všechny Perrelet, tak souhlas, že tyhle jsou nejlepší, navíc ten rotor opravdu natahuje (i když to dlouhý točení na Turbínách má taky svoje). Ještě jednou velká gratulace! 

 

(tiše doufám, že udělají XL verzi a druhý den jdu pro tyhle :) )

post-15259-0-27198100-1372601284_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Nádhera Topkane 5aq48y.jpg347bucx.gif347bucx.gif, určitě nejhezčí Perrelety !!!! 

 

Loni, když jsem posílal příspěvek o těchto hodinkách, schoval jsem jejich snímky. Nyní s radostí vítám možnost posoudit, že vizualizace v sebemenším nelhaly a Perrelety jsou opravdu krásné. Doufám, že nebudeš blbnout a za čas je nebudeš prodávat, byla by to ohromná škoda. Tuhle větu jsem psal již několikrát, málokdy byla vyslyšena. Pevně věřím, že budeš výjimka a hodinky Ti budou sloužit velmi dlouhou řadu let.

 

Níže s omluvou připojuji snímky, které tiše uchovávám.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zdroj - http://www.lacotedesmontres.com/actu/La-montre-Perrelet-Peripheral-Double-Rotor-Le-Double-Rotor-joue-un-nouveau-tour-No_8980.htm

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Perrelet by si měli povinně prohlédnout všichni majitelé Longines, Fortis, Prim, klidně i Omega a podobně.

Aby zjistili, jak má vypadat špičkově zpracované pouzdro, jehož hrany řežou... jak má vypadat kvalitní spona zdobená i unvitř... jak má vypadat krabice od hodinek... jak má vypadat perfektně nazdobený strojek s rotorem z olovnatého skla... Prostě jak mají vypadat hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky Snowe! Ty mas vzdycky v rukavu suprovy fotky, tak je prosim pripojuj bez omluvy :) Nemam duvod prodavat. Jsou to moje prvni inhousy (a na dlouho posledni).

Nigu mas recht. Nevidel jsem tak detailne zpracovany hodinky a to uz jsem mel na ruce ruzny zverstva.

 

Jeste jsem premyslel o Nomosech Zürich, ty jsou taky pekne zpracovany. Ale na ty jsem moc mladej a oblekovky nevynosim. Nedelaly by mi takovou radost jako Pecka :)

 

 

post-1684-0-56203500-1372707724_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...