Přejít na obsah

Nový In-house kalibr P.5000


michalval

Doporučené příspěvky

Hodinky s tímto strojkem jsou zatím Luminory 44 mm v nerezu PAM 510 a Luminory v červeném zlatě PAM 511.

Zřejmě snaha odstřihnout se zcela od ETA strojků, jejichž dodávky mimo SWATCH Group jsou snižovány a skončí.

Alespoň tak to vidí na tomto fóru a je zde srovnání PAM 111 a PAM 510

post-20760-0-11627300-1374229764_thumb.jpg

 

Zdroj: http://panerai.watchprosite.com/show-nblog.post/ti-843528/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, pánové, co přesně máte prosím na mysli pod pojmem minimalistický strojek ? 

Já vidím minimalismus v tom vizuálním zjednodušení, jednoduchost, minimum složitých tvarů, jednolitá plocha, která si ovšem zachovává svou technickou strukturu. Prostě minimalistický strojek a o to tvůrcům asi šlo, bo se pletu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, pánové, co přesně máte prosím na mysli pod pojmem minimalistický strojek ? 

 

 

Já vidím minimalismus v tom vizuálním zjednodušení, jednoduchost, minimum složitých tvarů, jednolitá plocha, která si ovšem zachovává svou technickou strukturu. Prostě minimalistický strojek a o to tvůrcům asi šlo, bo se pletu ?

 

Nepleteš, lépe bych to Honzo neřekl :) . Možná bych dodal , že u Panerai je to záměr, aby vše hrálo s jednoduchým pojetím designu hodinek.

 

Příklad krásného, neminimalistického strojku ( dokážeš si ho představit v Pam ) :

post-27528-0-51983100-1375417318_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Poklona pane :) sam by som nenasiel tak krasne komplikovany stroj. ... Inak strojovna je to krasna, ale k Panerai sa mi to nehodi.

Jojo, NERO je na obrázky dobrej, umí najít ve správný okamžik, ten správný obrázek. No a tohle se mu obzvlášť povedlo. Jo a do PAMů by vážně nebyl to pravé.

Upraveno uživatelem Eman2208
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Poklona pane :) sam by som nenasiel tak krasne komplikovany stroj. ... Inak strojovna je to krasna, ale k Panerai sa mi to nehodi.

 

 

Jojo, NERO je na obrázky dobrej, umí najít ve správný okamžik, ten správný obrázek. No a tohle se mu obzvlášť povedlo. Jo a do PAMů by vážně nebyl to pravé.

 

chlapi díky za pochvalu ... s tím hledáním obrázků mně to drží od dětství ( PEXESO )  :rambo: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale to je Minerva, kterej PAM používal kluci :-)

Jo, to může být, ale obecně to vidím tak, že podle mě, tedy můj subjektivní názor je takový, že PAMům sluší jednoduchost...minimalismus... :smoke:

No to je třeba model Mare Nostrum také a je to chrono. A myslím, ze v původním modelu byla dokonce Minerva.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je třeba model Mare Nostrum také a je to chrono. A myslím, ze v původním modelu byla dokonce Minerva.

 

a z výše uvedených důvodů přestal používat ...  :)

Ta seš rychlej...já už ho hledal, ale asi mám uzel na káblu, bo se mi to nějak kouslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...