Přejít na obsah

Mlaďochovy hodinkové momentky


sect

Doporučené příspěvky

Zdar kolegové, po neustálém naléhání mladého, ať taky fotím jeho hodinky, případně ať dávám na Chronomag jím pořízené hodinkové fotky, rozhodl jsem se založit jeho vlastní vlákno. Ono, po tomto víkendu jsem zjistil, že některé fotky jsou fakt celkem povedené. Proto prosím o zvýšenou toleranci při případném hodnocení, přece jenom se jedná o 10 letého kluka a v budoucnu jistě plnohodnotného člena. Ještě upozorňuji, že tímto úvodem já končím a vše ostatní bude z jeho hlavy (já budu pouze cenzor a hlavně korektor textu).

 

Tak to jsem já.

 

post-11054-0-53791200-1375034992_thumb.jpg

 

Moje Seiko 5, které jsem dostal letos k narozkám. Sklíčko jsem škrábl když mně lekla kámoška, ale byla to moje chyba, protože jsem byl trochu blíže u zdi. Fotky jsou z páteční tůry ve Vysokých Tatrách.

 

post-11054-0-86040800-1375034918_thumb.jpg

 

post-11054-0-66875600-1375034950_thumb.jpg

 

Když se na ně ze zadu dívám, líbí se mi jejich pohyb.

post-11054-0-64502200-1375034935_thumb.jpg

 

Teď mi jsou tak akorát, ale až budu starší budu potřebovat lepší.

post-11054-0-07370100-1375034971_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parádní fotky,parádní hodinky,mám radost z toho,že tohle všechno díky dětem bude pokračovat,elektronický hejblátka všech možných funkcí,technologická vyspělost ze země,která patří mezi průkopníky moderní technologie.Na druhé straně jednoduché a krásně střízlivé mechanické hodinky v jen těžko okoukatelném kabátku,nádhera,paráda,vztah a asociace k historii,tradici i budoucnosti.Mám z toho radost a synkovi přeju at mu dobře slouží a on po dlouhá léta může vzpomínat,jaké to bylo super,když v dětství dostal k narozeninám hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rad, ze mladoch ma mechanicky hodinky a ne nejaky priserny baterkace nebo nedej boze digitalky. a ze jsou ty Seika obouchany a maji poskrabany sklo? vsak tak to ma byt - to jsou presne ty casomerice 'that should bear the beating' ;)

 

meli bychom zalozit vlakno 'co ma nas dorost/nase mladez na ruce' ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný to máš! Není snad lepšího startu, než právě jednoduché a spolehlivé mechaniky od Seika.... těším se až moje malá povyroste a začne se mě vyptávat na co, že mám vlastně tolik hodinek. To si pak budu muset připravit nějakou dlouhou motivační řeč, abych v ní taky zasel semínko tý naší krásný nemoci  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tě tu mezi námi oficiálně vítám, mladou krev tady potřebujeme..... když vidím ty tvoje casia s mřížkou, úplně to se mnou nostalgicky cloumá- podobné jsem měl zhruba ve tvém věku (kombinace ruček a displeje, právě s tou ochrannou mřížkou), byla to na tu dobu velká frajeřina...bohužel se někde časem zašantročily a já je teď ani za boha nemůžu najít ani na netu na fotce... takže rada zní- nepoztrácet, nepoztrácet, nepoztrácet...za dvacet let si je rád dáš na ruku a zavzpomínáš...ale dost bylo sentimentálního žvatlání.

 

Jinak dobrej nick a ještě lepší fotky ;)  a jenom mezi náma- nosíš někdy potají ty tátovi  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tě tu mezi námi oficiálně vítám, mladou krev tady potřebujeme..... když vidím ty tvoje casia s mřížkou, úplně to se mnou nostalgicky cloumá- podobné jsem měl zhruba ve tvém věku (kombinace ruček a displeje, právě s tou ochrannou mřížkou), byla to na tu dobu velká frajeřina...bohužel se někde časem zašantročily a já je teď ani za boha nemůžu najít ani na netu na fotce... takže rada zní- nepoztrácet, nepoztrácet, nepoztrácet...za dvacet let si je rád dáš na ruku a zavzpomínáš...ale dost bylo sentimentálního žvatlání.

 

Jinak dobrej nick a ještě lepší fotky ;)  a jenom mezi náma- nosíš někdy potají ty tátovi  :whistling:

jj, stres je sviňa, nicméně pomoc je snadná...

 

http://www.ebay.com/itm/Casio-HDA600B-1BVEF-Mens-Water-Resistant-Neo-Display-Analogue-Watch-New-/221243488243?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item338323b7f3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...