Přejít na obsah

rada:raymond weil


lamara

Doporučené příspěvky

sibir ma asi recht.. ja vychazim z toho, ze to logo na tvym dynku je jakysi podivny..  toto starsi logo vidim sice ted poprve, ale kdyz ho srovnam s tim na tve fotce, pochybuji, ze by origo RW udelalo svoje logo takhle nekvalitni a podivne, jak ho mas ty v porovnani s timto..  takze spise fejk

post-22142-0-74324700-1375181493_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Peter78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono těch modelů se nejspíš vyrobila hromada a podobný hodinky se po pár letech na netu dohledávaj dost blbě, takže bych se vůbec nedivil, kdyby to byl origoš. Ale samozřejmě to může bejt i fejk, co já vím...

 

btw: třeba tyhle maj stejný dýnko:

http://viewitem.eim.ebay.no/Genuine-Gents-Raymond-Weil-Fidelio-Diamond-set-wristwatch/150848564684/item

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono těch modelů se nejspíš vyrobila hromada a podobný hodinky se po pár letech na netu dohledávaj dost blbě, takže bych se vůbec nedivil, kdyby to byl origoš. Ale samozřejmě to může bejt i fejk, co já vím...

 

btw: třeba tyhle maj stejný dýnko:

http://viewitem.eim.ebay.no/Genuine-Gents-Raymond-Weil-Fidelio-Diamond-set-wristwatch/150848564684/item

no a zadek vipada jak na tech mojich  jedno a to same,,ty se stejnym dynkem jsem nasel asi 5 kousku ruznych- ale A910212 nikde najit nemuzu jen podobne a konec konci 62

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAKY MI JE DIVNE PROC NA CIFERNIKU DOLE NENI swich made jako u jinech ....dajsi vec je ze po par dni noseni mi naskakali ruce svedive pupinky a na zlato a ocel urcite nejsem alelrgicky.cos je divne.a strojek vevnitr podle hodinare stoji 250kc vubec nechapu

Upraveno uživatelem lamara
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...