Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Chce to dát na doporučení, co se objevují u ubytovatelů.

Nebo je i možnost, že majitel airbnb zařízení není jaksi přítomen...

Mám zkušenost z NYC a v pohodě. Majitelka byla v pohodě, holka kolem třiceti, milá, snažila se nám vyjít vstříc.

Byli jsme u ní týden. Jela v travce, ale nic velkého, maskovala to vonnými tyčinkami. Jednou tam měla kámoše, japonce, tak si trochu zatantričili, ale nenutili k účasti...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Riesim uz 2 roky ubytko cez airbnb ( new york, londyn. iceland, taliansko, rakusko ) vsetko v pohode. Treba vyhladavat podla recenzii, overenych prenajimatelov.

Na 1 den sa ti to velmi neoplati, skor na viac dni. Ide o to , co chces, ja vacsinou beriem apartman alebo cely dom, a majitel tam samozrejme nieje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, tak sme teda usoudili, že to bude Amsterdam... Nebyl tam někdo? Uvítal bych tip, kam se teda z letiště Schiphol, vrtnout, aby to bylo tak nějak rozumně do města a nebylo to za 200? za noc? :)

Zkus Hotel Casa...kousek od Amstelu, kousek od metra a poblíž je Café Hesp - dobré jídlo a fajn výběr piv ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela levnej hotel apple inn, do mesta pesky kousek. skromnej, ale cistej.. https://www.apple-inn.nl/en/rooms/

Bohužel obsazeno... Ale jinak dobrej tip... Na to ze je to přímo ve městě cena dobra... 130? pro dvě osoby... Jde jen o jednu noc, ráno 19.4. v so, přiletím a na druhej den večer v neděli odlétám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Siamsti bratri, poradte, kerej je slusnej hotel v Bangkoku? Chtel sem Lebuu, ale z fotek mi prijdou ty cimry nic moc, Peninsula taky nenadchla, Park Hyatt se mi docela libi, stejne jako SO Sofitel. Budem tam tri noci, sice spis courat po meste, ale stejne, do zadny ratejny nechcu.. V Hongkongu budem v Peninsule, tak sem chtel aji v BKK, ale tam se mi fakt moc nepozdava. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych info zda byl někdo v tropical island.. přemýšlel jsem vzít tam malou na víkend .. kde se tam dá přespat ? Tipy co tam?

 

Anebo Krkonoše se zábavou při malé děti ? Dík

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych info zda byl někdo v tropical island.. přemýšlel jsem vzít tam malou na víkend .. kde se tam dá přespat ? Tipy co tam?

 

Anebo Krkonoše se zábavou při malé děti ? Dík

Dá se přespat přímo uvnitř, po předchozí rezervaci na jejich stránkách. Najíst se lze také tam. Z Prahy cca 3 hodiny, dle dopravní situace 

 

PS: Jinak okolo Spreewald, inline, Berlín nedaleko

Upraveno uživatelem Frostie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Potřeboval bych info zda byl někdo v tropical island.. přemýšlel jsem vzít tam malou na víkend .. kde se tam dá přespat ? Tipy co tam?

 

Anebo Krkonoše se zábavou při malé děti ? Dík

 

V Tropicalu jsem byl pár měsíců zpět. Je to tam mnohem lepší než jsem čekal :-) Spát se dá v připravených stanech nebo pokojích. My tam byli s partou tak jsme tam jenom chlastali a koupali se, ale to asi půjde i s malými dětmi :-) Fakt to za to stojí. Co mě překvapilo tak relativně levný drinky, pivo a jídlo. Naopak je tam dost drahý to ubytování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Tropicalu jsem byl pár měsíců zpět. Je to tam mnohem lepší než jsem čekal :-) Spát se dá v připravených stanech nebo pokojích. My tam byli s partou tak jsme tam jenom chlastali a koupali se, ale to asi půjde i s malými dětmi :-) Fakt to za to stojí. Co mě překvapilo tak relativně levný drinky, pivo a jídlo. Naopak je tam dost drahý to ubytování.

Zeptám se, ubytování mít musíš? Nejde tam proste jen být třeba "na pláži"? ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...