Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 4 Hlasů

Kam na dovolenou - tipy

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2346 odpovědí na toto téma

#2301 Ondrej71

Ondrej71

• Member_50
  • 7 968 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Fanoušek značky:Rolex podvodní, horské a 4 pásmové * Omega Měsíční * Prim bronzový bez data * Seiko do vody * Waltham do kapsy * Gshock bicyklové *

Publikováno 15.srpen.2019 - 05:20

Ondrej, Tampa bay, alebo Naples alebo Fort myers. vsetko mas prejditelne autom, a si v zalive takze more trochu teplejsie.

Zkus St. George island, tam se mi pokaždé líbilo, výlety směr Apalachicola. Určitě autem, je to turisty nepolíbená oblast. Pronajmeš si tam holiday house a jen odpočíváš.

Díky kluci, to zní dobře, kouknu na to. Při návratu strávim jeste par dni v New Yorku, nejaky tip v ktrer oblasti se nejlíp ubytovat ?

#2302 Tom4

Tom4

nezávislý člen

• Member_50
  • 1 503 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Neuvedeno
  • Fanoušek značky:zálesácké chrono

Publikováno 15.srpen.2019 - 05:42

NY naopak rozhodně bez auta, kupodivu najdeš zajímavé ceny za slušný hotel okolo Empire state a Rockefeller centra nebo potom kousek směrem nahoru na Upper East ale nejvýš tak po 86th která jde skrz Central park. Tohle je takovej ten klasickej New York se vším všudy.

Ještě k té FL jak psal kolega Naples tak potvrzuju, tam to mám taky rád.

Tento příspěvek byl upraven od Tom4: 15.srpen.2019 - 05:43

#2303 Zmrzlinar

Zmrzlinar

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 50 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha
  • Fanoušek značky:Seiko

Publikováno 17.srpen.2019 - 08:14

My se vykašlali na předražený Manhattan a ubytovali se v Brooklynu. Konkrétně v Brooklyn Heights, kde jsme kromě lepší ceny, měli kousek pěšky i výhled na dolní Manhattan a asi 6 linek metra, takže jsme byli stejně na pár minut kdekoliv na Manhattanu.

Longines Conquest L3.776.4.58.6

Seiko SARB 035

Seiko SNZH53K

Sinn 556 I

Seiko SNZG15J

Zeppelin 7046-4

Jaguar J662/5

#2304 beeman

beeman

pΩsitive

• Member_50
  • 3 078 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Omega, Rolex, IGen, WS18,5

Publikováno 17.srpen.2019 - 08:16

my okruzna jizda po Slovensku, ted v Senci

594342b3ee31ecbe0ed2999756106f84.jpg

z eteru

Reference /  Fotogalerie reminku  / nejakymam @ seznam.cz

Prodam:

PRIM Traktor // PRIM Pink

Koupim:

#2305 Micey

Micey

( . )( . )

• Member_50
  • 7 801 příspěvků(y)

Publikováno 23.srpen.2019 - 10:19

Kucí, kam takhle v září na pár dní k moři? 3 - 4 noci, jen se ženou bez dětí, pučit si auto, podivat se někam do přírody, vykoupat se na pěkný pláži a dom. Zatim jsem vymyslel Mallorcu nebo Sicílii, ale rád si vyslechnu doporučení. 

#2306 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 14 442 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 23.srpen.2019 - 11:10

Azurove pobrezi

Dolce vita, pitcho vole.  :)

#2307 Micey

Micey

( . )( . )

• Member_50
  • 7 801 příspěvků(y)

Publikováno 23.srpen.2019 - 11:17

Nó je fakt, že tam (Marseille) sou teď celkem levný letenky. Akorát bych se to bál říct příbuznejm, páč je mi jasný, že by se křižovali a vykřikovali cosi o zlejch migrantech, který nás tam určitě zabijou..

Tento příspěvek byl upraven od Micey: 23.srpen.2019 - 11:20

#2308 Harwey

Harwey

Megazávislák

• Member_50
  • 3 346 příspěvků(y)
  • Bydlí:Bratislava

Publikováno 23.srpen.2019 - 11:19

alebo Sardinia

#2309 Dokusan

Dokusan

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 5 064 příspěvků(y)
  • Bydlí:Olomouc
  • Fanoušek značky:Chr.Ward, Sinn, Vostok

Publikováno 23.srpen.2019 - 11:53

Já se chystám na Maltu
Per ardua ad Astra
mdokoupil@email.cz

#2310 sibirnaya

sibirnaya

RLX4EVER

• Moderators
  • 14 442 příspěvků(y)
  • Bydlí:Brno
  • Fanoušek značky:RLX4EVER

Publikováno 23.srpen.2019 - 13:59

Nó je fakt, že tam (Marseille) sou teď celkem levný letenky. Akorát bych se to bál říct příbuznejm, páč je mi jasný, že by se křižovali a vykřikovali cosi o zlejch migrantech, který nás tam určitě zabijou..

Tak jim rekni, ze letis do Nice. Ostatne tam je letiste Azurovyho pobrezi.. Ale jinak se da letet levne s Ryanair nebo Wizzair do Izraele.
Dolce vita, pitcho vole.  :)

#2311 financ

financ

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 10 168 příspěvků(y)
  • Bydlí:doma

Publikováno 23.srpen.2019 - 14:07

Sardinie je super, jel bych znovu.

CHRONOMAG na Facebooku       

„Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“ — Mark Twain

#2312 Potkan

Potkan

Elegance is an attitude

• Member_50
  • 2 143 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zürich

Publikováno 23.srpen.2019 - 19:40

Ja jsem ze Sardinie zklamany a znovu bych jel jenom za predpokladu, ze ostrov uvidim jen z jachty.
Na 4 denni vylet idealni Madeira.
Edit: Madeiru beru zpet, pokud potrebujes plaz, tak Ibiza.

Tento příspěvek byl upraven od Potkan: 23.srpen.2019 - 19:41

It's nice to be important... But it's more important to be nice...

#2313 tano

tano

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 11 354 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Seiko

Seiko Monster SKX781K
    Seiko PADI SRPA21K1
    Seiko Sumo Modra SBDC033
    Eterna Kontiki date
    Damasko DA 38 - tah
    Casio PRW 3000-2B
    Mido Ocean Star Diver 600
    x-------------------------------------------x

Steinhart Titanium 500
    Seiko Marine Master 300M SBDX017

Publikováno 23.srpen.2019 - 19:48

Jihovychodni Kypr.

#2314 bubo.cz

bubo.cz

Učedník

• Member_50
  • 158 příspěvků(y)
  • Bydlí:Berounsko
  • Fanoušek značky:Seiko, Casio, Orient

Publikováno 23.srpen.2019 - 21:33

Kucí, kam takhle v září na pár dní k moři? 3 - 4 noci, jen se ženou bez dětí, pučit si auto, podivat se někam do přírody, vykoupat se na pěkný pláži a dom. Zatim jsem vymyslel Mallorcu nebo Sicílii, ale rád si vyslechnu doporučení.

Já Ti rád doporučím Španělsko. Loni v září jsem byl se ženou v okolí Mar Menor, krásné pláže (což jsou pro mne pláže s útesy a bez lidí) jsou v okolí Calblanque (
https://goo.gl/maps/QoqRhWUuc7qwXM369).

Predloňské září jsme zase bylo v Cabo de Gata-Nijár (https://goo.gl/maps/QN462gmGqHK8YAKb8). Tady bylo trochu větrno, ale příroda super.

Na obou místech bylo bezvadné, že nebyla v září přeplněná. Osobně preferuji přírodní rezervace, útesy, zkrátka samotu. Klidně se k pláži kousek projdeme, případně popojedeme na člunu.

Skvělé jsme si to užili, hned bych jel zas Bohužel letos už jsme byli 2x, takže zase až za rok :(

Jo vidíš letos to bylo Gargáno (
https://goo.gl/maps/vjSmzBxMT9A1sjp6A), přestože na začátku července stačilo na člunu objet pár útesů a byli jsme sami :)

Nicméně v září mám raději západnější lokality kvůli delším dnům, stmívá se tam znatelně později.

Přeji krásnou dovolenou

Sent from my iPhone using Tapatalk

#2315 tikzot

tikzot

Megazávislák

• Member_50
  • 2 483 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Panerai, Rolex, Tudor, Omega

Publikováno 23.srpen.2019 - 22:05

Sardinie je nadherna, ale je to takova trochu jako vesnice, resp ten jih kde jsem byl ja, Portopino, bydleli sme hned na plazi, vedla tam jen pisecna cesta, ale takhle panensky misto v evrope sem hodne dlouho nevidel. Ve vesnici 3 restaurace a v deset vecer konec. Priroda a more, mini plazicky jen pro sebe fakt super, takze jestli chcete cas jen sami pro sebe, je to dle myho ideal. Celkem jinej je i kypr u poloostrova Akanas, tam to bylo podobny, krasna krajina, more, super kuchyne a minimum lidi...

#2316 Filip.J

Filip.J

korporátní střevo

• Member_50
  • 3 392 příspěvků(y)
  • Bydlí:U 24.zDL

Publikováno 23.srpen.2019 - 22:36

Děkuji všem za tipy, u nás to nakonec dopadlo o dost jinak. Prcek si zatím nestěžoval, snad nám to nedá sežrat později, ale tak ta nemovitost mu po nás stejně má zůstat... Na vláčky s ním zajedeme nějaký nepracovní víkend.
Hint: Na začátku dovolené byl ten barák bez vody a bez kanalizace.

Přiložený soubor  IMG_20190823_230935_compress29.jpg   135,98K   29 Počet stažení

#2317 laskajefajn

laskajefajn

Megazávislák

• Member_50
  • 2 126 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové
  • Fanoušek značky:ženy,vino,zpěv...a samozřejmě hodinky!!!

Publikováno 24.srpen.2019 - 09:27

Kluci byl nekdo na Zanzibaru? Lokalita? Stoji za to? Bud a nebo Dominikana. Akorat ten dlouhý let me odrazuje :(

#2318 African

African

MEGAZÁVISLÁK

• Member_50
  • 15 881 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2019 - 14:28

Kluci byl nekdo na Zanzibaru? Lokalita? Stoji za to? Bud a nebo Dominikana. Akorat ten dlouhý let me odrazuje :(

Zanzibar je pecka největší, rád se tam zase jednou vrátím :-) Doporučuji spojit s návštěvou nějakého parku v Keni, když už se člověk trochu proletí... Lokalitu pošlu až se vrátím s festivalu :-)

Přiložený soubor (y)

Jsem pyšný na tyhle nádherné kapesní hodinky. Dědeček mi je prodal na smrtelné posteli.
Woody Allen

Narodíte se, žijete, a nakonec zemřete. Naneštěstí příliš mnoho lidí mine tu prostřední část.
Chris Ferro

Kdo nikdy nebyl dítětem, nemůže se stát dospělým"

Charles Spencer Chaplin

#2319 laskajefajn

laskajefajn

Megazávislák

• Member_50
  • 2 126 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hradec Králové
  • Fanoušek značky:ženy,vino,zpěv...a samozřejmě hodinky!!!

Publikováno 24.srpen.2019 - 15:51

Diky Afri.

#2320 neuromancer

neuromancer

Učedník

• Member_50
  • 175 příspěvků(y)
  • Bydlí:na kopci
  • Fanoušek značky:Hurych a synové, parní mlýny

Publikováno 24.srpen.2019 - 18:19

Poradíte kde na Floridě během zimy strávit cca týden?  Ideálně u moře, bezpečná oblast, s možností výletů do okolí bud autem nebo busem? Je tam toho mraky a nějak nevím kam jet :). Zvažoval jsem bud něco menšího jako třeba Key Biscyne nebo St Augustine, případně Tampa Bay? 

Jednoznačně Sanibel Island. Má už skoro karibský feeling, žádná budova vyšší než palma, cyklostezky, ptačí rezervace, delfíni, želvy(i aligátoři, ale málo a spíš menší :smile_anim: ), je za mostem s mejtem, takže relativně méně lidí, nejlepší místo na západní polokouli pro sběr mušlí(pokud pojedeš s dámou - neznám ženu, která by ráda nesbírala mušle :) ), hned před mostem outlet atd... Byl jsem tam v prosinci 6x a vždy naprosto super.

I got my toes in the water, ass in the sand, not a worry in the world, a cold beer in my hand, life is good today...