Přejít na obsah

Fotka
* * * - - 4 Hlasů

Kam na dovolenou - tipy

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2443 odpovědí na toto téma

#2321 rolas

rolas

Závislák

• Member_50
  • 678 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha/Ostrava

Publikováno 24.srpen.2019 - 20:47

Zítra jedeme na pár dní do Dolní Věstonice a pak mám v plánu Bítov. Pokud znáte nějaké zajímavosti co rozhodně stojí za to navštívit v okolí +- do 100km, tak budu rád za tipy. 

#2322 Vlcak1980

Vlcak1980

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 24.srpen.2019 - 20:50

Hned vedle je Archeopark Pavlov, jedno z mých nejoblíbenějších muzeí v ČR. Navíc geniální stavba.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

#2323 Mareka01

Mareka01

Závislák

• Member_50
  • 501 příspěvků(y)
  • Bydlí:Ostrava

Publikováno 24.srpen.2019 - 20:57

Hrad Falkenstein, zřícenina Dívčí Hrady, Mikulov, lázně Laa an der Thaya, Lednicko Valtický areál....

#2324 marosh

marosh

Megazávislák

• Member_50
  • 3 654 příspěvků(y)
  • Bydlí:Černá díra

Publikováno 24.srpen.2019 - 23:10

Nevíte kam zajít ve Val Gardeně? Jsem tu a nevím kam se vrtnout.

#2325 obchodnik-o3

obchodnik-o3

Megazávislák

• Member_50
  • 2 184 příspěvků(y)
  • Bydlí:bratislava
  • Fanoušek značky:MTB,lyže

Publikováno 24.srpen.2019 - 23:55

marosh, to nemyslis vazne , ze nevies kam v gardene  :eek: ,sak si tam ako doma 

#2326 marosh

marosh

Megazávislák

• Member_50
  • 3 654 příspěvků(y)
  • Bydlí:Černá díra

Publikováno 25.srpen.2019 - 06:46

Sakra odhalil si mě...:) Chtěl jsem slyšet nějaké tipy do ostatních. Program nalajnovaný ale je.

#2327 Ondrej71

Ondrej71

• Member_50
  • 8 006 příspěvků(y)
  • Fanoušek značky:Rolex podvodní, horské a 4 pásmové * Omega Měsíční * Prim bronzový bez data * Seiko do vody * Waltham do kapsy * Gshock bicyklové *

Publikováno 25.srpen.2019 - 21:54

NY naopak rozhodně bez auta, kupodivu najdeš zajímavé ceny za slušný hotel okolo Empire state a Rockefeller centra nebo potom kousek směrem nahoru na Upper East ale nejvýš tak po 86th která jde skrz Central park. Tohle je takovej ten klasickej New York se vším všudy.
Ještě k té FL jak psal kolega Naples tak potvrzuju, tam to mám taky rád.

My se vykašlali na předražený Manhattan a ubytovali se v Brooklynu. Konkrétně v Brooklyn Heights, kde jsme kromě lepší ceny, měli kousek pěšky i výhled na dolní Manhattan a asi 6 linek metra, takže jsme byli stejně na pár minut kdekoliv na Manhattanu.

Jednoznačně Sanibel Island. Má už skoro karibský feeling, žádná budova vyšší než palma, cyklostezky, ptačí rezervace, delfíni, želvy(i aligátoři, ale málo a spíš menší :smile_anim: ), je za mostem s mejtem, takže relativně méně lidí, nejlepší místo na západní polokouli pro sběr mušlí(pokud pojedeš s dámou - neznám ženu, která by ráda nesbírala mušle :) ), hned před mostem outlet atd... Byl jsem tam v prosinci 6x a vždy naprosto super.

Diky moc za rady :)

#2328 Igicz

Igicz

Závislák

• Member_50
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2019 - 08:42

Kluci, prosim, mate tip na nejakou plaz v Italii? Sever, nekde u Benatek. Mlada se chce jeste v ramci “roadtripu” nekde na 3 dny vyvalit na slunko. Diky;) Bibione mi mistni moc nedoporucovali...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Omega Speedmaster Reduced, Squale 50 Atmos Blue Blasted, Frederique Constant Vintage Rally Healey, Raymond Weil Maestro Cushion, Seiko SKX007, Seiko S-Wave, Casio G-Shock, Prim Sport

#2329 montemar

montemar

...

• Member_50
  • 4 869 příspěvků(y)
  • Bydlí:doma

Publikováno 26.srpen.2019 - 10:20

caorle.

#2330 Frostie

Frostie

MegaXXLzávislák

• Member_50
  • 12 881 příspěvků(y)
  • Bydlí:ano
  • Fanoušek značky:Casio, Citizen, Junghans. Cesty, lety, hodinky, radio controlled, solar, DCF 77,5 kHz

Publikováno 26.srpen.2019 - 10:24

Lignano Sabbiadoro

Proběhlé obchody

#2331 AKUC

AKUC

Megazávislák

• Member_50
  • 2 445 příspěvků(y)
  • Bydlí:Komárno, SK
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, Omega, IWC, Zenith ,Squale
    Single Malt,
    Costa, Toscano
    Calaway, Ping
    Liguria, Cote d´Azur

Publikováno 26.srpen.2019 - 10:37

Lido di Jesolo, Grado

Seiko SKX009K2, Orient Bambino ER2400DB, Catorex 1093, Certina EOL113, Davosa Classic, Davosa Argonautic, Tisell Pilot, Roamer Saturn, Seiko SARB035, Seiko SARB017, Prim Elegant

#2332 Gustaf

Gustaf

dvorní mechanik ze Stratosu

• Member_50
  • 13 417 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2019 - 11:30

Bibione cajk, Caorle trochu míň lidu. Lignano je dražší

#2333 Traveller

Traveller

(. Y .)

• Member_50
  • 1 991 příspěvků(y)
  • Bydlí:Beskydy

Publikováno 26.srpen.2019 - 12:08

Zítra jedeme na pár dní do Dolní Věstonice a pak mám v plánu Bítov. Pokud znáte nějaké zajímavosti co rozhodně stojí za to navštívit v okolí +- do 100km, tak budu rád za tipy. 

Sklepy v Pavlově, mají i obecní vínotéku. V Mikulově jeskyně Turold, Kafe Fara v Klentnici...

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
Moje nožíky a hodinky (zatím více nožíků)

#2334 lucid

lucid

• Member_50
  • 3 746 příspěvků(y)
  • Bydlí:Hanácké Athény

Publikováno 26.srpen.2019 - 12:23

Vřele doporučuji vinařství Obelisk ve Valticích. . 

Speciální jednotka MACV-SOG a hodinky Seiko 

Zde je mé hodnocení, za které děkuji.

#2335 tommi_d

tommi_d

Kandidát závislosti

• Member_50
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2019 - 13:04

Kluci, prosim, mate tip na nejakou plaz v Italii? Sever, nekde u Benatek. Mlada se chce jeste v ramci “roadtripu” nekde na 3 dny vyvalit na slunko. Diky;) Bibione mi mistni moc nedoporucovali...

Lido degli Estensi (cca 120 km od Benátok) Osobná skúsenosť (3x) Príjemné stredisko, ľudí tak akurát, češtinu a ani slovenčinu nepočuť. Cenovo prijateľne...

Breitling Chrono Avenger, Tag Heuer Aquaracer Automatic, Longines Opposition Quartz

#2336 Micey

Micey

( . )( . )

• Member_50
  • 7 880 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 26.srpen.2019 - 14:46

Kucí, kam takhle v září na pár dní k moři? 3 - 4 noci, jen se ženou bez dětí, pučit si auto, podivat se někam do přírody, vykoupat se na pěkný pláži a dom. Zatim jsem vymyslel Mallorcu nebo Sicílii, ale rád si vyslechnu doporučení. 

Kucí dík za rady, nakonec to asi vymyslim jinak, páč bych sebou měl rád kola. Takže nějaký co nejbližší Chorvatsko autem, byly by tipy? Myslel bych si někde kolem Umagu, max Poreče, případně kolem Rijeky. Režim jen já s manželkou bez dětí, takže ideálně nějaká vesnice, romantika, pěkný čistý moře, žádný velký sporty a plážový bary a tak nepotřebujem. 3 - 4 dny. Konkrétní tip na ubytování nečekám, spíš oblast. Dík:)

#2337 AKUC

AKUC

Megazávislák

• Member_50
  • 2 445 příspěvků(y)
  • Bydlí:Komárno, SK
  • Fanoušek značky:Rolex, Tudor, Omega, IWC, Zenith ,Squale
    Single Malt,
    Costa, Toscano
    Calaway, Ping
    Liguria, Cote d´Azur

Publikováno 26.srpen.2019 - 15:02

Novigrad, Rovinj

Seiko SKX009K2, Orient Bambino ER2400DB, Catorex 1093, Certina EOL113, Davosa Classic, Davosa Argonautic, Tisell Pilot, Roamer Saturn, Seiko SARB035, Seiko SARB017, Prim Elegant

#2338 Igicz

Igicz

Závislák

• Member_50
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 26.srpen.2019 - 15:07

Moc děkuji za tipy!

Omega Speedmaster Reduced, Squale 50 Atmos Blue Blasted, Frederique Constant Vintage Rally Healey, Raymond Weil Maestro Cushion, Seiko SKX007, Seiko S-Wave, Casio G-Shock, Prim Sport

#2339 Radimk

Radimk

Megazávislák

• Member_50
  • 4 078 příspěvků(y)
  • Bydlí:Zlín

Publikováno 26.srpen.2019 - 15:23

Letos jsme nakoukli do Slovinska:

Bled vTriglavu- zasloužilo by si to tam samostatný pobyt. Nádherné hory, krásné jezero...

Piran- sice severní cíp Jadranu, ale podnebí jako minimálně Makarská. Navíc krásné městečko.

Prostě "Slovinské Benátky".

A závěr Lublaň- malinkaté hlavní město,  2 dny stačily na prohlídku- bonusem víkendové trhy a centrum jedna velká hospoda :)

Celkově velká spokojenost, všude naúrovni, příjemní lidi, krásná příroda, hory, moře.

Podle mě lepší varianta než Chorvatsko.

..i Tvůj čas jednou ukáže stín...

#2340 Micey

Micey

( . )( . )

• Member_50
  • 7 880 příspěvků(y)
  • Bydlí:Praha

Publikováno 26.srpen.2019 - 15:28

Slovinsku bych se vubec nebranil, cistota vody myslis srovnatelna s tou Istrii? Jde mi fakt hlavne o to koupani.