Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Dík za radu tikzot, trochu jsem si to myslel co jsem tam koukal na to březnové počasí a letos do vánoc už se nikam nehnu, není čas. Trochu tady o tom kecáme a chce to asi dříve než v březnu nebo nám fakt jebne :-) Přelom prosinec, leden by šel, na Silvestra nás tady nic nedrží a jsem si jist že děcka už by zvládli i tu Dubaj. Je to asi nejlepší možná volba s počasím a bezpečím pro malé děti v těsné blízkosti. Děkuji za tip, jdu gůglit zájezd :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejmladší taky 4, jinak parádní fotka :-) Ale ten prosinec je asi pase, všechno co se mi líbí hlásá - Mrzí nás to, ale tento hotel už je vyprodaný. Březen ještě mají, takže neztrácím hlavou. Jaký měsíc jste tam byli vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Říjen, březen. V Atlantisu mají fantastický akvárium uvnitř hotelu, tam bych vydržel snad celej den. Aquapark vedle taky paráda. Teď se tam staví Atlantis 2 vedle toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Dubaji zkus Airbnb, dá se najít i v Dubai Marina Pokud cestu vezmeš s Emirates,tak prcek OK- létám s oběma klukama od jejich 9 měsíců. S Fly Dubai lepší časy, ale méně místa, Smart je potom dobytčák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

se zenou chceme jeste pred narozenim prcka nekam na tyden vyjet.

Idealne CR (protoze v zahranici je problem s pojistenim tehotnejch).

 

Muzete doporucit nejaky utulny ubytko kdekoliv v CR?

Predstava je treba nejaka utulna chaloupka s peci na spani nebo nejakej fajnovej penzion/hotel. Vylety po okoli, priroda i mesto.

Myslel jsem mozna zapad cech nekde v lazensky oblasti nebo jizni morava ci krkonose?

 

Vicemene cokoliv zajimavyho, utulnyho, kde bude vyziti na tyden.

 

Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neni vsechno Dubai, co se trpyti :) Zdravim z pouste u Abu Dhabi. V prosincu tady muze byt celkem zima, ten brezen je jistejsi.

 

 

Śabáha Aj Dair pane, ano, přesně takhle to má být :-) S tím prosincem jako fakt? Jsem myslel že tam bude kolem třiceti určitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten graf jim strašně závidím :-) Prosinec je o dost dražší, jsem koukal, ale myslím že když příští rok zareaguji rychleji že to možná půjde, protože takové ty cenově dostupné už jsou všechny pryč. No a pak se rýsuje ještě jedna možnost, strčit příští rok děti babičce hned jak odletí Ježíšek a hurá na Zanzibar, pěkně sami :-) S manželkou to už bude co jsme byli sami naposledy bez dětí devět let, takže si to pomalu zasloužíme.....:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

se zenou chceme jeste pred narozenim prcka nekam na tyden vyjet.

Idealne CR (protoze v zahranici je problem s pojistenim tehotnejch).

 

Muzete doporucit nejaky utulny ubytko kdekoliv v CR?

Predstava je treba nejaka utulna chaloupka s peci na spani nebo nejakej fajnovej penzion/hotel. Vylety po okoli, priroda i mesto.

Myslel jsem mozna zapad cech nekde v lazensky oblasti nebo jizni morava ci krkonose?

 

Vicemene cokoliv zajimavyho, utulnyho, kde bude vyziti na tyden.

 

Diky!

 

Nemám přímo tip, ale zkus mrknout na amazingplaces.cz je tam spoustu pěkných ubytování všeho druhu. Tím, že si dost vybírají, co na webu bude, tak se vyhneš přehrabování milionu hotelů na Booking apod. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spis ne, je to ruzny, my tu meli trebas 22-26 na silvestra. Btw,, vanoce a silvestr sou 2x drazsi letenky (skoro) a 2x drazsi hotely (vetsina)

 

Teď si vybavuju, že když jsme byli v Dubai v první půlce prosince, bylo přes den tak kolem 28, příjemné teplo. Ale ráno a v podvečer jsem byl rád za mikinu. Ale kraťasy jsem měl i v noci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, m.n. me vysiral fotkama z kanaru v prosincu, kde se normal koupal u bazenu, ja tam mel v 03/2011 zimu na jarni bundu a na koupani to bylo dva dny. Ted v 12/2017 to na koupani v moru v dubaji moc nebylo, v bazenu jo, ale taky zadna hitparada. Proste kazdej rok jiny, uplna tutovka to neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...