Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Takže už se to asi začíná rýsovat. Kašlu na letecké zájezdy, 40000,- těm nenažrancům nenacpu :guiltysmiley:

Rozhodl jsem se pro Itálii. Nejraději bych jel do Kalábrie. Údajně je to špica, neslyšel jsem ani nečetl jediný negativní názor. Ovšem ta dálka a málo času mě pro letos odradili. Nejraději bych zajel někam poblíž Benátek (Veneto), ale dost lidi si stěžuje na špinavé moře. Takže vyrazím někam do středu Itálie (Abruzzo a pod.) pokud tedy jěště máte nějaké tipy k těmto oblastem, tak sem s nimi. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak vybírám dovolenou u moře a nemůžu se rozhodnout. Poradí někdo kam se vypravit?

Podmínky jsou: Dva dospělí, jedno dítě (4 roky)

Termín: začátek zaří nebo posledních 14 dní v říjnu

Letecky

Rozpočet cca 30000,- i s taxama na letišti.

Sice píšeš, že jsi se už pro Itálii, přesto ti ješte navrhnu něco jiného.

 

Slovinsko. Byli jsme tam loni a byli jsme nadšeni. Osobně jsem si ho pojmenoval "Rakousko za české ceny". Byli jsme u Bohyňského jezera. Krásná, čistá země (nebo ty části, co jsme my viděli), milí lidé, ubytování v penzionech s polopenzí naprosto v pohodě, ceny opravdu cca české. Nenašel jsem žádnou chybu. Udělali jsme si dvoudenní výlet do Lublaně, tak se nám taky líbilo. A na tom parkovišti v Lublani jsem nechal ty dva dny odemčený auto (jo, debil), ale v pohodě, nic se nestalo. Jen u moře jsme nebyli, o tom nevím nic, ale myslím, že u tebe moře nebylo podmínkou. A z Prahy to bylo cca 600 km, což je taky pohodička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minulý týždeň som sa vrátil z Bulharska, zo Sozopolu. Napriek značnej inflácii a vyšších cien ako pred dvomi rokmi, stále vynikajúca dovolenka. Čistých 15 dní pobytu pre 4 osoby vyšlo necelých 30 tis. SKK, vrátane morských špecialitiek, vína a piva čo hrdlo ráči. Chodím sem aj preto, že deťom sa tu páči viac ako v Grécku, alebo v Taliansku a sú tu fantastickí ľudia. Jediné, čo ma bude dlho mrzieť, je že som nestihol stretnutie v Žiline.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Než abych zakládal nové vlákno, tak oživím kostlivce...

 

Je už celkem pozdě něco hledat, tak bych vás poprosil o případnou pomoc či radu, kdybyste o něčem věděli...

 

Máme s manželkou (+ dvojčata 3,5 roku) dovolenou od 21.7. do 4.8. Klidně budeme na jednom místě celých 14 dní nebo dle obsazenosti. Chtěli bychom si pronajmout chatu/chalupu, nejlépe samota, bazén, co nejblíže voda vhodná k rybolovu. Budeme my 4, ale pokud bude objekt větší, možná by přijeli i známí na jeden týden. Já osobně bych nejraději jižní Čechy, ale nevylučuju ani Polsko nebo Slovensko - vzdálenost tak maximálně 5-6 hodin autem od UL. Cena řekněme do 15.000,- Kč za 4 osoby/týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než abych zakládal nové vlákno, tak oživím kostlivce...

 

Je už celkem pozdě něco hledat, tak bych vás poprosil o případnou pomoc či radu, kdybyste o něčem věděli...

 

Máme s manželkou (+ dvojčata 3,5 roku) dovolenou od 21.7. do 4.8. Klidně budeme na jednom místě celých 14 dní nebo dle obsazenosti. Chtěli bychom si pronajmout chatu/chalupu, nejlépe samota, bazén, co nejblíže voda vhodná k rybolovu. Budeme my 4, ale pokud bude objekt větší, možná by přijeli i známí na jeden týden. Já osobně bych nejraději jižní Čechy, ale nevylučuju ani Polsko nebo Slovensko - vzdálenost tak maximálně 5-6 hodin autem od UL. Cena řekněme do 15.000,- Kč za 4 osoby/týden.

 

zkus www.chaty-chalupy-dds.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než abych zakládal nové vlákno, tak oživím kostlivce...

 

Je už celkem pozdě něco hledat, tak bych vás poprosil o případnou pomoc či radu, kdybyste o něčem věděli...

 

Máme s manželkou (+ dvojčata 3,5 roku) dovolenou od 21.7. do 4.8. Klidně budeme na jednom místě celých 14 dní nebo dle obsazenosti. Chtěli bychom si pronajmout chatu/chalupu, nejlépe samota, bazén, co nejblíže voda vhodná k rybolovu. Budeme my 4, ale pokud bude objekt větší, možná by přijeli i známí na jeden týden. Já osobně bych nejraději jižní Čechy, ale nevylučuju ani Polsko nebo Slovensko - vzdálenost tak maximálně 5-6 hodin autem od UL. Cena řekněme do 15.000,- Kč za 4 osoby/týden.

 

Ahoj,

strávil jsem teď víkend zde viz. odkaz. Na doporučení kamaráda. Absolutně skvělé prostředí, děti neuvidíš celý den ( velká možnost vyžití ), perfektní majitelé ( oba výborní kuchaři ) a myslím, že to splňuje veškeré tvé požadavky. Opravdu doporučuji.:smile_anim:

 

http://www.e-chalupy...ajmuti-1996.php

 

http://poslednikovboj.cz/fotogalerie/

Upraveno uživatelem zibarek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zda by někdo poradil nějakou destinaci na dovolenou. Jednu poznávací máme již letos za sebou a tak bych chtěl sebou jen někam na pár dnů (7-9) plácnout, číst knihu, popíjet daikiri a šnorchlovat.

 

Přemýšlel jsem opět o Egyptě, protože nás to předloni vyšlo levněji než kdybychom jeli na Mácháč, ale tam je teď ta situace dost vyhrocená tak si tam netroufám. Chtěl bych především čisté moře, jako je v Egyptě, s korály a barevnými rybami :-) Byli jsme třeba na Mallorce, a tam příliš hezké moře nebylo.

 

Jo a kdyby měl někdo tip přímo na nějaký hotel, tak bych preferoval takové, co tam neubytovávají do 16 let. Uřvaných capartů a jejich zasloužilých matek mám dost za celý rok tady.

 

Bulharsko ? Tunisko ? Kanáry ? Řecké ostrvy ? Díky za každý tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z Recka mohu doporucit Pelopones (je treba si ale pujcit auto), protoze tam cestovky s letadlama nelitaj, turismu je tam minimum a je tam spousta veci k videni + samozrejme i to koupani..

 

Koukal jsem na tu Sardinii a tam se zas prakticky nic nenabízí s All Inclusive. Opravdu má jít jen o "válecí" dovolenou, takže na tom AI dost záleží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Egypta bych se nebál. Do Sharmu bez obav. V hotelu Sunrise Diamond je bazen kam nesmějí deti, animátoři ani prodejci a nabizeči. Kuchyně nadprumerna na Eg.

 

V Sharmu jsem právě už byl a byl jsem moc spokojený. Akorát mě prostě ta stávající situace trochu děsí. Viz zde: http://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/egypt_aktualni_doporuceni_k_cestam.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...