Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

Tak jsem na to koukal, a asi opět risknu ten Egypt. To Řecko mě děsí. Aby na mě někdo zkoušel šulinoviny jako pláž kilák od hotelu, lehátka za 7 EUR nebo pláž z šutrů, na to jsem asi moc rozmazlenej parchant...

 

To nejses,Egypt je levnejsi,ale vsechno krom snorchlovani na p..u.Jidlo katastrofa,arabasi sou taky prima,milion Rusaku a jedna plaz u hotelu.Uz nikdy me tam nikdo nedostane a do pojebanyho Tunisu taky ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasi se vratili z toho Titaniku pred tydnem a v pohode.. Meli teda Titanik beach.. Sesterskej hotel.. Jakej chces vubec termin? My byli loni v Beleku (Turecko) a parada..ale na snorchlovani to nevim.. Pokud jen cisty more tak Turecko je v poho..

Chces jen Evropu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám s Tunisem jen ty nejlepší zkušenosti, ale míň než "tu jejich pětihvězdu" nebrat a ideálně se nenápadně přifařit na recepci a dát separé bakšiš, pak se dají užít i pokoje :)  Letos Egypt asi neklapne (rodiče mé nové známé nejsou nadšení, sledují zprávy na Nově a když jsem jim ukázal pár fotek z Izru, mají mě za magora...) tak řeším Tunis, Bulharsko, Egypt, nebo Maroko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to koukal, a asi opět risknu ten Egypt. To Řecko mě děsí. Aby na mě někdo zkoušel šulinoviny jako pláž kilák od hotelu, lehátka za 7 EUR nebo pláž z šutrů, na to jsem asi moc rozmazlenej parchant...

 

 

 

To nejses,Egypt je levnejsi,ale vsechno krom snorchlovani na p..u.Jidlo katastrofa,arabasi sou taky prima,milion Rusaku a jedna plaz u hotelu.Uz nikdy me tam nikdo nedostane a do pojebanyho Tunisu taky ne.

Ale lehatka jsou zadarmo :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi Araby nikdy, stačil mi jeden pobyt na Djerbě. Arabáci mi tam říkali Rambo Čeko. Nevím proč.

V hotelu čtyřhvězdě měli šunku kvalitou našeho lančmítu, atd...

 

A v Egyptě navíc má žrádlo kadenci, jak AK-47. Už tam to jídlo zabíjí mé krajany.

Upraveno uživatelem marosh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vono taky AI v egypte, tunisu, recku.. je vetsinou malinko jiny, nez ve spanelsku.. proto radsi jezdim na kanary :) (a taky sou tam lepci vlny ;) )

Ja se vratil z Rhodosu,hotel 4 hvezdy a jidlo neskutecny.Takovy sracky jako v Egypte jsem jeste nikde nejedl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to koukal, a asi opět risknu ten Egypt. To Řecko mě děsí. Aby na mě někdo zkoušel šulinoviny jako pláž kilák od hotelu, lehátka za 7 EUR nebo pláž z šutrů, na to jsem asi moc rozmazlenej parchant...

 

 

 

 

To nejses,Egypt je levnejsi,ale vsechno krom snorchlovani na p..u.Jidlo katastrofa,arabasi sou taky prima,milion Rusaku a jedna plaz u hotelu.Uz nikdy me tam nikdo nedostane a do pojebanyho Tunisu taky ne.

 

 

Ale lehatka jsou zadarmo :-))

:-)) no prave a v Recku vsude navic kilometr na plaz:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou za rok jezdíme na takzvanou povalečskou dovolenou k moři na dva týdny. Navštívili jsme jsme většinu zemí co nabízí české CK a bylo jich již více jak 20. A vždy jsme se snažili mít stravu ALL. Což VELMI doporučuji. Kór pokud chceš plážovou dovolenku.

 

A za sebe:

Nejlepší dovolená :

 

Na potápění ( šnorchlování ) : EGYPT - MARSA ALAM nebo SHARM.

Procházky po pláži : DJERBA ( je tam velmi dlouhá a když jsem tam byl, tak i čistá  - v moři ale skoro nic není )

Na jídlo : Kanarské ostrovy -  popřípadě španělské ostrovy.

Na nákupy ( pro manželku a dceru, já to nemám rád) : Turecko

 

Země jako TUNISKO, DJERBA, MAROKO, ŘECKO podle mne pokud hledáš trochu více komfortu za přijatelnou cenu  NEJSOU.

 

Doporučuji, pokud Ti nevadí nepokoje a arabači jet do EGYPTA ( a za mne hlavně kvůli moři ).  Jen se připrav, že srpen v EGYPTĚ je dost teplej.

 

Jinak rusové se teď místo do Egypta zaměřují na Turecko. Takže příspěvky, že v Egyptě je milión rusů už nejsou pravdivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem v Tunisku, pak na Djerbě. Obojí stálo za "prd" - hotel sice hezkej, ale tím to haslo. Jídlo nic moc, v moři absolutně nic, všude spousta otravných arabášů.

Dal jsem šanci Egyptu - Hurghadě. No zlatej Tunis - už cestou z letiště jsem byl dosti rozčarovanej všudypřítomným bordelem a hnusným okolím. Hotel byl sice na pohled krásnej, ale jídlo stálo taky za starou bačkoru (pořád to samý dokola, jediný rozmanitý byly dezerty), arabáši řádově otravnější než v Tunisku, pláž bez písku, do moře bez bot ani omylem, samý mrtvý korál. Těšil jsem se, že aspoň šnorchlování bude za něco stát a taky kulový - krom pár rybek vůbec nic. Z hotelu člověk sám vyjít pomalu nemůže, výlety tráví odháněním/utíkáním před otravnými prodejci. No představoval jsem si dovolenou jinak, než být zavřenej v komplexu. A že rusáci do egypta už nejezdí? Haha, tvořili drtivou část ubytovaných a chovali se jak hovádka.


Loni jsme si dali "low-cost" dovolenou v Chorvatsku a byla to za dlouhou dobu ta nej dovolená - člověk je prostě v civilizaci, nemusí mít strach vytáhnout paty na výlet, něco sníst, na někoho se podívat. Do arabskejch zemí mě hodně, hodně dlouho nikdo nedostane. 

 

 

Takže za mě též - cokoliv v Evropě ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já musím doplnit: Letos už po čtvrté apartmány v Kalábrii přes německou cestovku, letecky z Mnichova. 14 dní pro dva včetně auta na celou dobu necelých 50 kKč. Ceny v obchodech jako doma, hospody paráda. Espresso 0,85?, Campari soda v hospodě 2,50?, hlavní jídla do 15?. Ale je tam krááásně... :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsi vázaný na hotel,takhle se ráno nasnídaš,pujčiš si auto na týden a cestuješ podel ostrovu,poznávaš...zastaviš se kde se Ti líbi,poznáš různy pláže,vesničky atd.Na oběd se zastaviš v  místní taverně kde si vybereš něco lehčího a můžeš pokračovat dál.Nakonec je na některých ostrovech all incl.se ani nenabízi,max.polopenze což je si myslim nejlepší pro tuto destinaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...