Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

hele když už tady žvaním ty svoje prdy tak mě napadá, že chceme jet s mámou v září směr sever ....... nějaký vlastní ověřený  tip na ubytování (prodloužený víkend) ve špindlu nebo v peci ..... já chci klidný spaní a máma asi saunu a nějakou vířivku nebo tak něco ....... já bych vlastně chtěl na sněžku tak aby to nebylo daleko .... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele když už tady žvaním ty svoje prdy tak mě napadá, že chceme jet s mámou v září směr sever ....... nějaký vlastní ověřený  tip na ubytování (prodloužený víkend) ve špindlu nebo v peci ..... já chci klidný spaní a máma asi saunu a nějakou vířivku nebo tak něco ....... já bych vlastně chtěl na sněžku tak aby to nebylo daleko .... 

Tadyto jsem vyzkoušel, a je to tam pěkný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohledam fotky

 

Ty by me fakt zajimaly, protoze 5m vlny jsou trosku extrem, chapal bych 5ft, coz je cca 1,5m, ale ne 5, coz je na stopy vic jak 15. Kdyz koukam na MSW, coz je takva surfarska predpoved "pocasi" jde tam hlavne o vlny a vitr, coz je nejdulezitejsi, tak pro Kapverdy vidim vlny od 2ft-5ft, takze nejakych 0,5m az 1,5m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Knedlik: ty jsi asi spletl vlákno :)

Vtipy jsou vedle.

Nediv se ze to stalo za ho**** kdyz jsi šetřilek a platis to nejlevnejsi co tam je :))))

Ale pobavil jsi me.

P.S ja než se pro neco rozhodnu tak hodne dám na recenze kamaradu co tam stravili uz nekolikatý pobyt a prej lepši dovča neni (mimo Malediv) kde teda se jen vališ a deláš deti...:) takže no stress.

A napsat ze i Tunis lepsi? Ty vogo. Tys to rano asi přebral vid? Uz to nehul kámo! Tunis je špina nejvetsiho kalibru. Tam uz me nikdo nedostane!

Nevim no, loni netere 14 dnu Tunis, letos 14 dnu Egypt ( navrat tuhle sobotu ) a oboje si nemuzou vynachvalit- vse ciste, servis super. O spine nemuze byt rec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Egyptě nutno jíst ty tablety pro turisty, jinak běháš rekordy. Když jsi v areálu hotelu, patrn? o.k ale když vyjdeš je to hegeš. Jezdili jsme na potápko na různý místa a jsou to pláně plné odpadků. Za sebe, jedině za potápěním, jinak nikdy.

 

Kapverdy teď hodnotil můj kámoš a prý pojede asi zase, nic moc k vidění, ale relax,bezpečno. Že to zatím není "profláklý"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme vybráno... do pulnoci jsem studoval recenze a nakonec mame rozhodnuti:

 

Kapverdy: Ostrov Boa Vista hotel New Horizon oblast Prala de Chaves

 

Na 15dni all incl. No strasne se tesim. Akorat me nasrali ze letecka spolecnost chce za vsechno prachy! Chtel jsem udelat seating u nouzových východu a chteli za to přes tisic Kč navic na jeden smer. To same jidlo. Jelikoz let trvá okolo 7 hodin tak nejaký základ tam je ale protože jsem "tlusty prase" tak jsem si musel objednat navic kilo řizku za 500,-Kc na jeden smer :) Jsem zvedavý co bude v cene letenky :)

Tak buĎ rád, že sis připlatil, neboť na palubě se už jídlo nedává žádné, vše cvakneš a v podstatě jen sendviče apod....teda pokud neletíš s někým z vyšší ligy. 

 

Letecky jen casa pet dni ca. Zajit k Rickovi :)

Casablanca byla fajn, byl jsem tam srpen/září (cestovně v rámci zastávky na 2 dny) a pěkný, vlny jako prase, bordel na pláži, ale jinak pěkný, starý město je skvělé, ale určitě bych nebyl jen tady. Nevím jestli i těch 5 dní není moc. Vím, že je to z ruky, ale jel bych se zase podívat na Kasbu Ait ben Hadou nebo Fes (9tis. uliček ve starém městě). V Casablance se běžte podívat na druhou největší mešitu na světa. A zaleťte/zajeďte si do Marrákeše, je to myslím kolem 250km. Tam se mi líbilo asi nejvíc...náměstí Jemaa el - fna a jejich noční trhy..

 

Som sa pýtal aj tuto aj inde a zevraj tam je kľud a bezpečne.

Měsíc zpět se vrátil kamarád a nadmíru spokojen, jen nesmíš mít v pase razítko Izraele..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obdivuju vsechny, co si dokazou uzit rozplacli 15 dnu v resortu a zvlaste v destinaci, kde i jednodenni vylet pujcenym autem je maximum, co se da podniknout. Vazne, no flame, kazdej to mame jinak a tak to ma bejt. Me (a zaplatpanbuh i moji pani) by to zabilo...

 

K tematu; letos jsme podnikli Tour de Portugal na 14 dnu. Pobyli jsme na 4 mistech a z nich vyrazeli do blizkeho i vzdalenejsiho okoli.

Fajn bylo, ze se dalo letet do Porta a za dva tydny se vracet z Lisabonu.

S itinerarem nam pomohli kamaradi, co tam byli loni a pred odjezdem mi to jeste "opripominkovali" dva portugalsti kolegove z prace.

Kdyby nekdo neco takoveho planoval, rad se podelim o dojmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty by me fakt zajimaly, protoze 5m vlny jsou trosku extrem, chapal bych 5ft, coz je cca 1,5m, ale ne 5, coz je na stopy vic jak 15. Kdyz koukam na MSW, coz je takva surfarska predpoved "pocasi" jde tam hlavne o vlny a vitr, coz je nejdulezitejsi, tak pro Kapverdy vidim vlny od 2ft-5ft, takze nejakych 0,5m az 1,5m.

post-1998-0-24616900-1534399586_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

předávám tip manažerce přes výlety .... díkec

Za mě taky OK .

Nebo přímo v Peci ( když by se nechtelo šlapat na Sněžku/ nebo dolu tak lanovka) Hotel Horizont a nebo Pecr ( https://www.pecr.cz ) - závisí jak se budeš chtít rozsoupnout. V Pecru mají dobre wellness.

Za mě byl OK i Hotel Emerich ( je to tipickej horskej hotel) pokoje starší vybaveni, vyrivka OK , saunu mají taky, restaurace je nová a vaří fakt dobře, Emerich je kousek nad Pecí na sjezdovce Javor http://www.hotel-emerich.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Obdivuju vsechny, co si dokazou uzit rozplacli 15 dnu v resortu a zvlaste v destinaci, kde i jednodenni vylet pujcenym autem je maximum, co se da podniknout. Vazne, no flame, kazdej to mame jinak a tak to ma bejt. Me (a zaplatpanbuh i moji pani) by to zabilo...

Ja dal 10 dni valeni na Maledivach, ale uz to bylo dost. Ale pet, sest dni, to je podle me parada. Slunko, plaz, more, knizka, pohodlny lehatko a drinky, ideal stav. Ja zas nechapu dovolenou u more v lete, ve vedru se trepat do vedra. Ale jak rikas, Martine, sto lidi, sto chuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...