Přejít na obsah

Kam na dovolenou - tipy


Doporučené příspěvky

me to bavi prave na playa del ingles, GC. byvaji tam paradni vlny.. nevadi ani panelakovej hotel, zas neni drahej a i jidlo pro vetsi pocet hostu v techto zarizenich mi prijde vetsinou pestrejsi..

suite playa del ingles

ifa buenaventura

Upraveno uživatelem montemar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarádi, mohli byste mi doporučit nějaký tip na dovolenou ? 

 

Manželka si vynutila týdenní válecí dovolenou, což je pro mě sice hrob, ale budiž.

 

U manželky je podmínka prakticky jen moře, pozvolný vstup do vody.

 

Budeme sebou brát 1,5 y.o. šrople, takže bez výletů, bez poznávaček a nějaká rozumně dlouhá cesta letadlem. 

 

Nemusím mít all inclusive - většinou je v tom stejně bídný jídlo a chlast co se nedá pít.

 

Nerad bych každé ráno platil za lehátka. To mi přijde úchylný.

 

Moje představa je něco jako klidné privátní ubytování, s balkónem, kde si budu moct pít pivo, číst knihy a uvidím na rodinu, jak se koupou v moři... 

 

Byli jsme kdysi v Nei Pori v Řecku, tam se mi to docela líbilo, spousta taveren, pláž hned vedle pensionu... Ale jinak na žádné destinaci netrvám, rád si nechám poradit (snad jen Kapverdy bych nemusel :D ) . Klidně Albánie, Černá Hora, Bulharsko, Itálie, Španělsko, je to celkem jedno

Tak to môžeš hneď vylúčiť Španielsko, tam sa za lehátka vždy platí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to vypadá tak, že pojedeme autem do Nei Pori. Už jsme tam byli a to Řecké vnitrozemí se mi moc líbí. Podnebí tak akorát, jídlo super, pláže pěkný. Dostatek apartmánů v malých pensionech s výhledem na moře. Holt tu 14h cestu autem budeme muset nějak přežít. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím to vypadá tak, že pojedeme autem do Nei Pori. Už jsme tam byli a to Řecké vnitrozemí se mi moc líbí. Podnebí tak akorát, jídlo super, pláže pěkný. Dostatek apartmánů v malých pensionech s výhledem na moře. Holt tu 14h cestu autem budeme muset nějak přežít. 

Na 14 hodin kamarade zapomen, prestoze jedes z Litomysle. Pod 16 to neudelas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporučuji Zanzibar. V Lednu jsem tam byl na 3 týdny a mám v plánu tam ještě letos letět. Ubytovaní přes místní nebo Airbnb za ca 500kč na noc i méně. Případně superluxusní hotely počínaje Hilton Double Tree. Jenom ty letenky začínají na 20tis. 

 

Super na Kite-surfing, Safari, cestování po ostrově, člunem atd. ... je to Afrika takže krásná i drsná... 

 

Do budoucna tam bude možnost přes známé možnost ubytování v Nungwi, odhadem  Q3/4 2019 :-) 

Upraveno uživatelem Peter_See
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...