Přejít na obsah

Fotka

Citizen Super Titanium CA0200-54E

citizen titan safír ecodrive eco-drive quartz safir titanium super titanium

• Zamčené téma Toto téma je zamknuto
Žádné odpovědi

#1 Coolik

Coolik

Pokročilejší začátečník

• Member_50
  • 71 příspěvků(y)
  • Pohlaví:Muž
  • Bydlí:Praha-Východ

Publikováno 3.srpen.2013 - 20:56

Za mlčenlivého nováčka "Brnakp" nabízím k prodeji níže uvedené hodinky Citizen. Sám jsem o nich vážně uvažoval, ale bohužel mám přehodinkováno a neunosil bych je.

Hodinky mám u sebe a jsou po předchozí domluvě k vidění/předání kterýkoliv pracovní den na Praze 4. Silně preferuji osobní předání v Praze nebo okolí. 

Text inzerátu od Brnakp:

Nabízím skoro nové hodinky Citizen Super Titanium CA0200-54E. Jsou quartzové solární, materiál je titan (speciální technologie tvrzení povrchu -  Super Titanium) , sklíčko je safírové, vodotěsnost do 100m. Popis na stránkách citizen. Nebo zde v obchodu.

Hodinky jsem koupil v květnu na Amazonu (US), je k nim mezinárodní záruční list na 2 roky. Důvodem, proč je chci prodat, je toto fórum. Když jsem hodinky dostal, začal jsem se o hodinky víc zajímat a výsledek je lehký "chronobundus"

Nosí se moc příjemně, titan je fakt lehký a jsou dobře čitelné. Jsou v perfektním stavu, jenom na zapínání tahu jsou asi dvě vlásečnice.

Cena 6.000 kč.

Přiložený soubor (y)

Tento příspěvek byl upraven od Coolik: 3.srpen.2013 - 21:02

Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:citizen, titan, safír, ecodrive, eco-drive, quartz, safir, titanium, super titanium