Přejít na obsah

KALENDÁŘ CHRONOMAG 2014 - diskuze k fotkám


funf5

Doporučené příspěvky

Počet zájemců o kalendář dosáhl počtu, který posunul projekt směrem k realizaci, přihlašování pro případné další zajemce je zde.

Fotky zaslané autory do výběru jsou zveřejňovány tomto vlákně, protože je zamknuté, otvírám toto diskuzní vlákno, kde můžete nad zaslanými příspěvky diskutovat, než bude po 15.9.2013 spuštěno hlasování

Jen pro zajímavost, přidávám linky na náhledy týdnů kalendáře 2012 a 2013.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 226
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Když se podívám na náhledy 2012 a 2013, tak zatím máme fotky maximálně na půl roku...

Mí favoriti jsou zatím tento snímek neuvěřitelné strojovny, motýlek, magické dýnko Crepas, orošené Certiny a jeden wrist shot ;)

Mrzí mě otisk prstu na jinak dobré fotce a prst v záběru na jiné nápadité.

 

Jak to vidíte vy? A které jsou vaši favoriti?

Upraveno uživatelem funf5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se podívám na náhledy 2012 a 2013, tak zatím máme fotky maximálně na půl roku...

Mí favoriti jsou zatím tento snímek neuvěřitelné strojovny, motýlek, magické dýnko Crepas, orošené Certiny a jeden wrist shot ;)

Mrzí mě otisk prstu na jinak dobré fotce a prst v záběru na jiné nápadité.

 

Jak to vidíte vy? A které jsou vaši favoriti?

Certina, jednoznačně  ;)  ale pár dobrých snímků tam už je a to je dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že jsme to rozjeli až tak na poslední chvilku, ale věřím, že to nějak za ten měsíc dáme dohromady. Několik pěkných fotek tam je, Certiny jsou opravdu povedené! Jinak naprostý souhlas s tím, že by každý měl vybrat tu nejlepší kompozičně podobnou fotku, zbytečně se tam pak hromadí stejné fotky. Hlavně ať jich je tam dost, nejvíc mě zatím překvapuje téměř absence Rolexek.

 

A chtěl bych taky tímto poděkovat klukům, kteří se projektu ujali! Už jsem si myslel, že si budu muset něco vyrobit sám  :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Update: 167 fotek, 40 značek ;)

Valory 1
Fortis 4
Rolex 4
Kemmer 7
Prim 9
Omega 18
IWC 7
Casio 1
Certina 8
Orient 1
Hamilton 3
Alpina 2
Heuer3
Longines 4
Precista 15
Wenger 1
Steinhart 9
Dugena 5
Vostok 3
Seiko 14
Konstantin Chaykin 2
Archimede 6
Crepas 4
NavB 2
NauticFish 2
Traser 1
Damasko 1
Sinn 3
Oris 1
Lucerne 3
Lum-Tec 4
Atlantic 1
Eterna 2
Poljot 1
Marathon 3
Doxa 1
Nautilus 2
Breitling 1
Military watch 1
Cortebert 1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž se přikláním k názoru ruce vynechat,hodinky s parádním pozadím (a těch fotografií je jistě dost) vytvoří pestrý kalendář bez toho čučení na něčí ruku.Ostatně ty nejzajímavější fotky ,které vidím, nejsou nikdy ty na ruce.V opačném případě by mohl vzniknout i kalendář co máte dnes na ruce,ale jedno s druhým bych neproplétal.Ono na autˇáky s kočkama se kouká jinak než na chlapský ruce s hodinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž se přikláním k názoru ruce vynechat,hodinky s parádním pozadím (a těch fotografií je jistě dost) vytvoří pestrý kalendář bez toho čučení na něčí ruku.Ostatně ty nejzajímavější fotky ,které vidím, nejsou nikdy ty na ruce.V opačném případě by mohl vzniknout i kalendář co máte dnes na ruce,ale jedno s druhým bych neproplétal.Ono na autˇáky s kočkama se kouká jinak než na chlapský ruce s hodinkama.

+1 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sashator: Rolexky se letos asi nefotily ;)

 

Wanderer: Já nad chlupatými rukami přemýšlím každý rok a nakonec to přinese pestrost, protože zbytek fotek je hodinky s něčím...

ale fotily :)

Upraveno uživatelem Cyber
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...