Přejít na obsah

Rolex Submariner + Rubber B


mollaris

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník dlubix

Černý...   Červenej se ti na tom bude líbit pět minut. Celkově jsou to ale stejně vyhozený prachy.

 

Zvažuji, že bych si na keramický suby nasadil pro změnu  gumu. Většinou tu vidím černý...., ale co to třeba lehce oživit červeným RubberB?  Tak tedy černý, nebo červený ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Černý...   Červenej se ti na tom bude líbit pět minut. Celkově jsou to ale stejně vyhozený prachy.

Mám oba, resp. černý na Suby a červený na SDDS, je pravda, že ta červená je výraznější a možná ty hodinky shazuje na pohled na lacinější level, ale nemam je na machrování před bobrama v řece, kam s RubberB a hlubokým mořem chodim plavat se psem, takže jsem šel pro zajímavost do červené a sekne jim. Pokud ale chce člověk univerzál, se kterym může k jakýmkoliv hadrům do města, pak spíš černou. Když už mam nasazenou červenou gumu a jdu mezi lidi, snažim se k tomu sladit hadry. Vyhozený prachy to tak trochu jsou, ale když už jednou ty hodinky za ty šílený a pro mnoho lidí vyhozený prachy máme, tak se to v tom ztratí a pokud s nima jdu do opravdu náročnějších podmínek na odřeniny, tak alespoň ušetřim tah  :)

post-2928-0-35475000-1387982232_thumb.jpg

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jarett: prosím tě, jaký máš obvod zápěstí? vypadá to na celkem útlou ruku, ale přesto ti ty DSSD hezky sedí!

 

Tady máš pro zajímavost fotku SDDS na ruce mé přítelkyně. Na tahu už jí tolik nesednou, ale když byly na RubberB, několikrát mi je sebrala. Trochu jí vadila ta jejich výška, ale myslím, že větší hodinky jsou na ženskejch sexy  :cool02: 

post-2928-0-94409400-1387987043_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....mě to měnění gum na Roládách připadá už moc "metrosexuální",v dnešní době je důležitější použití gum v jiných případech.......:-)

 

....spíš by to chtělo obnovit legendu Jubilé na sportmodelech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....mě to měnění gum na Roládách připadá už moc "metrosexuální",v dnešní době je důležitější použití gum v jiných případech.......:-)

 

....spíš by to chtělo obnovit legendu Jubilé na sportmodelech....

 

...použití gumy v jiných případech je jako koupat se v ponožkách...brrrr. ;-)

 

Mně se jubilé na nové sportovní modely nějak nehodí, asi ho mám podvědomě zafixovaný zejména na DJ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......m.n.,.......na ty GMT Master to sedí snad lépe než Oyster,......přesně takhle bych si to představoval.

 

..... Chosef76,...v ponožkách by to ještě šlo,horší by to bylo v gumákách,.......ale řekněme,že jsem třeba myslel zimní gumy na auto :-))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...