Přejít na obsah

Setkani PRIM Brno a Ostrava (fotky etc...)


Doporučené příspěvky

Návštěvník Kamil

To mě taky napadlo, že by autor napsal u dotyčných jejich přezdívky. Teda pokud souhlasí. :)

 

Chronomag a já (nebo je ještě někdo další, koho jsem si nevšiml) jsme to už vyřešili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže k těm fotografiím. Chronomag je profláklá osoba, toho už nic nezachrání :-) Ale upřimně řečeno, mě by vadilo být "uveřejněn" na fotografiích zrovna v tomto internetovém fóru. Lidi probuďte se! Nebo si snad myslíte, že sem chodí pouze partička hodných chlapců, amatérsky diskutujících členů? Blahoslavena budiž prostota!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi probuďte se! Nebo si snad myslíte, že sem chodí pouze partička hodných chlapců, amatérsky diskutujících členů? Blahoslavena budiž prostota!

Ano, druhá polovina čtenářů jsou profesionální zloději, kterým by velmi pomohlo, kdyby u fotek byly i přezdívky jednotlivých účastníků, aby je mohli podle této přezdívky vypátrat a ukrást jim jejich Poljoty za 5 litrů... Svatá prostoto, jak někoho jen mohla napadnout tak hloupá myšlenka popsat ty fotografie přezdívkami jednotlivých členů? Uff. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je tedy opět hodnotná diskuze.:):) Doby, kdy se vyplatilo mne přepadávat už dávno minuly. Kdysi jsem prováděl peněžní převody ve sportovní kabele (částky okolo 40 mil. nebyly výjimkou). Pro ty z Vás, které by napadaly nějaké vtipné asociace musím podotknout, že v letech 1993-94 to byla mezi makléři poměrně oblíbená forma peněžního transferu (hlavně rychlá).:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemyslím, že bych někomu stál za riziko kriminálu. Zase tak často sebou nevozím vzorky zlatých hodinek a novodobých primek je tak málo kusů, že by se zloděj prozradil při pokusu o prodej. Krom toho většina vzorků je skutečně pouhými maketami.:):)

 

Daleko více mě trápí, že mi zase někdo vyčoroval mlhovky.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz k PRIM SPARTAK.

Ten ciselnik je stribreny pravym stribrem,

nebo je to jen stribrna barva ?

Na fotkach to vypada skoro bile.

Pokud je to pokovene pravym stribrem,

je na tom nejaky lak, aby to neoxidovalo a necernalo ?

A rucicky jsou pokovene pravym zlatem ?

Risa7

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...