Přejít na obsah

STEINHART "Nav B-Uhr 44 Handwinding"


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Fakt pekne fotis.

 

Jak se Ti to nosí na tom tahu? Ja sem ho nasadil a po dni sundal, nezvykl jsem si..

U mňa je ten ťah super, nikdy predtým som veľmi neobľuboval ťahy, no tento mi sadol. Je to však individuálne samozrejme, nedá sa radiť v tomto všeobecne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Áno, súhlasím s tým že pilotky majú vyzerať tak ako píšeš, ťah bola pre mňa praktická voľba na teplé dni, keď sa ruka viac potí... No sadol mi skvele, asi len tak nepôojde dole ani s klesajúcimi teplotami :)

Pilotiek máš veru, a lepších :) No ďakujem za pochvalu každopádne, poteší to, ako každé jedno zastavenie tu :)

 

Teda nevypadá to s tím tahem špatně, ale už to nejsou pilotky. Ty mají mít hnědej řemen s nýty.

 

Ale jinak moc pěkné hodinky, uvažuji nad nimi taky...

 

 

...jako bych těch pilotek neměl dost..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten tah z nich dělá úplně jiný hodinky, ale sedí k nim parádně, foto musím taky jenom pochválit!

Viem že som im ubral z pilotkovej charizmy, no našťastie remene sú ľahko výmenné :)

Fotiek ešte bude, komu sa páčia, ten si ich tu nájde ešte asi dosť... aspoň tak plánujem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvojitá opožděná gratulace,k narozkám i k hodinkám a pro mě když takovýhle pilotky tak řemen.Paráda.U tahu mi nesnesitelně vadí,když jeho první článek se stěžejkou nelícuje s pouzdrem.

Ďakujem, súhlasím, esteticky to nie je ideálne, remeň je remeň.

 

Jednu vec by som vás skúsenejších chcel poprosiť, poradiť sa. Všetky barety (stěžejky) čo mám mi v dierach na nožičkách po zatlačení tak klikajú je tam nejaká vôľa, ako keby tie diery boli väčšie... Jedine seiko 2.5mm fat bars to nerobia, tie sú však pre veľkosť v remeňoch/ťahu nepoužiteľné. Stretli ste sa s tým už niekedy? Môže tá vôľa časom spôsobiť poškodenie dier v nožičkách alebo uvoľnenie remeňa pri silnejšom trhnutí? Je treba tomu venovať nejakú pozornosť a ak je to problém, ako sa to rieši?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se do řad gratulantů...dobrá volba...osobně u nich preferuju řemen, ale je pravda, že přes léto to na kůži není žádná hitparáda. Třeba přes den tráví v práci většinu času odložené na stole

 

užívej si je!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se do řad gratulantů...dobrá volba...osobně u nich preferuju řemen, ale je pravda, že přes léto to na kůži není žádná hitparáda. Třeba přes den tráví v práci většinu času odložené na stole

 

užívej si je!

Remeň je to pravé. Budú na ňom najčastejšie. Díky za gratulácie  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný hodinky a skvělý fotky  :speak_cool: taky po nich pokukuju. Můžu se tě zeptat na obvod zápěstí? :D

Díky. Zápästie mám 17.5cm a tie 44 sú na hrane, väčšie by som už neunosil. Väčšina wrist shotov je ale so širokým ohniskom zblízka aby bolo zachytené aj prostredie, takže to trocha skresluje (perspektíva bližších objektov = hodinky väčšie, ruka menšia).

Upraveno uživatelem Ivanhoe34
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...