Přejít na obsah

STEINHART "Nav B-Uhr 44 Handwinding"


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 73
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

inak dnes ráno som tak na ne pozeral... svietia tak že sa dajú čítať na tmu zvyknutými očami aj po tých 7-8 hodinách, no nie je to ideálne. čitateľnosti uberá to, že svietia aj čísla, z tých už vidno nadránom len neidentifikovateľné body, ktoré sú na takmer nerozoznanie od trojuholníčka na 12ke...

tak som si dovolil upraviť aspoň graficky rozvrhnutie lumi podľa mojich predstáv

post-27820-0-30409600-1385028690_thumb.jpg

keby sa ešte k tomu ušetrená lumi z čísel aplikovala v silnejšej vrstve na to čo som vyznačil, bolo by to podľa môjho názoru skutočne dokonalé... čo poviete? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadaj dobře. Až je budeš chtít vyměnit za ty samé, akorát s diamantovou korunkou a zelenou lumi, můžeš se ozvat mně. :) Pokud je ještě budu mít.

Diky, no to je len grafika... mozno namet pre Steinhart na zlepsenie :)

Tieto moje nikdy nepojdu z domu, lebo boli dlho vyberane a darovane... a okrem toho mi prilis prirastli k srdcu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Popřemýšlím, ale ta fotka mě přivedla k zamyšlení, jestli to není blbost. Uvidíme. Jak jsi na tom s přesností Ivane a jak často je nosíš?

Steiny presnost cca +10/den. A priznam sa, ze odkedy mam Damaska, na ruke boli len parkrat sviatocne. Ale v mojej zbierke maju pevne miesto, a to nielen preto ze boli darovane.

No na bezne kazdodenne nosenie mam mensie, lahsie, odolnejsie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jak u všech mých manuálů +/- stejné ... no nic - jen tak dál - nezapomínej i na tyto. Na té zmíněné fotce jsi krásně vystihnul ty modřené ručky. Paráda.

 

Uplna pohoda co sa tyka presnosti. A tie rucicky mali byt hlavny motiv tej fotky, tak som rad ze sa ti pacili... 

Kazdopadne, vdaka za zastavenie a pripomenutie, budem sa snazit ich v buducnosti tolko nezanedbavat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...