Přejít na obsah

DIESEL Grand Daddy


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

:rolleyes: čistě teoreticky kdyby vám manželka, milenka, přítelkyně řekla že Vám chce koupit fashion quartz hodinky do 7 tis. :helpsmilie: a prostě museli by jste si je koupit aby jste jí neurazili (darovanému koni na zuby nekoukej )  tak co by jste vydejchali :rolleyes:  na velmi občasné nošení ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:rolleyes: čistě teoreticky kdyby vám manželka, milenka, přítelkyně řekla že Vám chce koupit fashion quartz hodinky do 7 tis. :helpsmilie: a prostě museli by jste si je koupit aby jste jí neurazili (darovanému koni na zuby nekoukej )  tak co by jste vydejchali :rolleyes:  na velmi občasné nošení ???

Tak toto dilema jsem řešil s bráchou, co mi pokaždé po příletu do ČR slavnostně předal Kenneth Cole, Hugo Boss, nebo DKNY, protože ví, že jsem chronomagor.

 

Naštěstí jsem mu ukázal Skagen (taky se prodávají v letadle :D ) a Seiko (což začal nosit i sám, společně s Frederique Constant) a poprosil o změnu vnímání a případnou koupi Casio digošek nebo peněženky namísto "skvělých oblekovek" od Bosse ;)

 

Takže když fashion, tak už je jednoduché přejík k designovkám a tam mě Skagen neuráží (byť je podle mě kvalita zpracování naprosto shodná s jinými značkami z nákupáku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto dilema jsem řešil s bráchou, co mi pokaždé po příletu do ČR slavnostně předal Kenneth Cole, Hugo Boss, nebo DKNY

 

  :D  slavnostně předal boss nebo DKNY :D  to je pěkný. To je tak hezky napsáno.

 

když už bych musel  :)  tak tu Nauticu .  nějaký jejich chronograph šmuk :rolleyes:  co má šroubovaci korunku a strojek 7T92   a v balení dva řemínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si na zkošku koupil Nautica a nikdy více. !!!!!!!! korunka tlačí do ruky.  minutová ručička má ,,vakl,, vůly . ty peníze jsou zlodějina. ještě že jsem koupil ve stavu 99% z druhé ruky za peníz který můžu oželet.  Když se seřizují , tak to nejde přesně na ustáloit ručičku na index., A vteřinovka taky neskáče přesně. To mě tedy zklamaly.  :raygun:  :fyou:   to byl malý test  designových hodinek. a už ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ještě dodatek k Nautica.  Jsem je otevřel uvnitř miyota 2125.  což jsem čekal. a na víčku zevnitř Timex group case china.  china čekatelná Timex mě překvapil . Tak jsem aspoň udělal test sklíčka. klíčem jsem škrábanec neudělal, jadelitem (tvrdost 6.5) taky ne. Ametyst (tvrdost 7 )  bylo sklo lehce  poškrábané. Rubín (tvrdost 9) mělo sklíčko hluboké vrypy.   Za ty peníze to prodávat, jako jachtařské odolné hodinky je drzost. Ta šroubovací korunka taky jak z lega. PVD černá šla dolů hned při prvním styku kdy jsme se otřel o skříň doma.

POUČENÍ: už o designových hodinkách ani neuvažuji na občasné nošení. A v quartzu jedině SEIKO strojek nebo ETA s nějakým kamenem. Miyota ani vidět. Kamarádovi V Jasněnách ( JVD) taky se ručička klimbá. A ještě se pořád stopky při nulování rozkalibrovávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť to je v pohodě, oni dospějí ;) (první dámské hodinky, co jsem koupil jako dárek byly Emporio Armani :lol2: a fakt byly slušně zpracované vč. tahu, já sám kdysi dávno chtěl hodinky Jaguar - se safírovým sklem, to býval pro mě vrchol :D

ale za ty swiss made jaguary by jsi ještě dneska něco dostal !! a mít hodinky a auto ve stejným je určo lepší než mikina a hodinky :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vakl na minutovce je specialita Myioty a anadigi Casií-těch bez vteřinovky.Kupodivu strojky v Timexech drží bezvadně a snesou i velké šlupky aniž by se vakl objevil.

vzhledem k tomu, že mi těch ana-digi Casio prošlo rukama asi 20 modelů různé provenience s vteřinovkou i bez a tebou zmiňovaný jev jsem ani na jedněch nepozoroval, tak musím tvoje tvrzení směle vyvrátit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus vzít nějaké anadigi cenově mezi 1-2 K (dvouručkové)a zkus je naklápět do stran-malý vakl na minutovce tam bude.Je mizerně vidět,ručky jsou casiovsky krátké.Mě to dělaly už první anadigi z r.88 a od té doby to hlídám.Když je někde vidím hned si vymíním tento drobný test a skoro vždy ho najdu zvlášť u déle nošených hodinek.Ničemu to nevadí,vím o kusech starých několik let a bez problémů.Je to asi vlastnost těch plastových lisovaných strojků.Zato u Myioty je to k vzteku ta je schopná lítat viditelně i na metr + - minuta je-li cifr větší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus vzít nějaké anadigi cenově mezi 1-2 K (dvouručkové)a zkus je naklápět do stran-malý vakl na minutovce tam bude.Je mizerně vidět,ručky jsou casiovsky krátké.Mě to dělaly už první anadigi z r.88 a od té doby to hlídám.Když je někde vidím hned si vymíním tento drobný test a skoro vždy ho najdu zvlášť u déle nošených hodinek.Ničemu to nevadí,vím o kusech starých několik let a bez problémů.Je to asi vlastnost těch plastových lisovaných strojků.Zato u Myioty je to k vzteku ta je schopná lítat viditelně i na metr + - minuta je-li cifr větší.

Ne, vyzkoušel jsem to teď s vícero, které doma mám - AW90H, AW48, ABX20, AMWQ320R, MRP701... a neudělaly to ani jedny. Jsou to všechno starší kousky, ani jedny nejsou teď nově koupené. S vyjímkou AMW320R vše dvouručkové a všechny lícují přesně na indexy před zaklepáním i po něm...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...